Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a férfi...

Mi az oka annak, hogy a férfi pedofilt mindenki felkoncolná, míg ha egy nő az elkövető (különösen, ha szép), akkor elfordítjuk a fejünket?

Figyelt kérdés

Több fiatal, szép tanárnőről derült már ki, hogy még náluk is jóval fiatalabb, felnövőben lévő, jó eséllyel még szűz fiúkat molesztáltak. Visszagondolva, fiúként én személy szerint örültem volna, ha anno egy csinos tanárnő "megerőszakol". Még egy szám is szól erről (szexi tanárnéni). Még személy szerint is tudok egy sztorit régebbről, amire persze nem derült fény, mert nagyon jól megvolt egymással a két fél, a srác pedig felnőttként sem lett lelki nyomorék az esettől.

Milyen evolúciós okai vannak ennek a nagyon éles megkülönböztetésnek? Anélkül, hogy a gyermekmolesztálást bármilyen formában helyeselném.



2020. nov. 20. 20:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
74%

" Ami meg a "szexi tanárnénit" illeti... pls attól, hogy ezen poénkodunk még nem fogjuk kevésbé etikátlannak tartani. "


Éppen csak az áldozatoknak nehezíti meg a dolgát, ha azt látja, hogy ez a közvélekedés, ezen lehet viccelődni, úgysem talál megértésre. Ez olyan, mint az, hogy gyerekkoromban viccesnek tartották sokan, hogy csúfolódjanak a fogszabályzón, az már senkit nem érdekelt, hogy aki hordta, nem hóbortból tette, és mellesleg sok fájdalommal, kellemetlenséggel járt, szóval elég szarul tudta egy érintett érezni magát, ha még csúfolták is pluszban.

2020. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 October15 ***** válasza:
0%

31.: Iiiiigen jaj én kérek elnézést hát itten pc van B+! Nem lehet ám csak úgy viccelni bármivel, sőt igazából semmivel sem mert hát végül is szőke nők meg rendőrök is léteznek a végén még ők is megsértődnek... meg a hülye lapos kígyók is... XD [Fuh de öreg vagyok.]


Az hogy téged csúfoltak középsuliban / ált. suliban a fogszabályzód miatt nem ugyanaz mint mikor 2 feltehetően felnőtt férfi poénkodik azon, hogy a "szexi tanárnéni" vagy az "óvónéni" elkaphatta volna... :D Ugyanis előbbit gyerekek csinálják utóbbit meg 2 olyan ember aki qrvára felfogja, hogy a viccnek annyi valóság alapja van, hogy hát vannak pedofilok de ettől még nem támogatjuk a pedofiliát meg nem leszünk elnézőek és nem szrjuk le az áldozatokat csak azért mert megemlítünk 2 számot ami ezen poénkodik...


Mondok egy példát: 16 éve non-stop köhögök, erre az általános megmondásom az, hogy "Ebolas rákos". 2017-ben bátyám meghalt rákban, akkor most legyek pc és ne használjam azt a szöveget amit addig 13 éve folyton mondtam? :D Ja de várj magamat nem tudom megsérteni... vagy igen? Megkérdezel engem, megvédesz a saját humorérzékemtől? Csinálsz nekem is safe placet? XD Jaj de cuki vagy... csak éppen a kutya nem kért rá.

2020. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 October15 ***** válasza:
7%
Elnézést minden jelenlévőtől akit a csendes pihentő ideje alatt tövig szpott az óvónéni vagy megfeleltette a szexi tanárnéni... XD Tényleg a mi qrva anyánkat... XD
2020. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
76%
30,volt pár érdekes dolog darkweben a múltban, először csak kíváncsiságból, de aztán elkezdte izgatni a dolog. De annyira nem, hogy tett kövesse, amúgy nem nézed ki belőle, nem olyan mint ezek az undorító középkorú kövér dög nők, ha rakeresel a női pedofil képekre. Csak az a furcsa, hogy nem kisfiúkhoz vonzódik, hanem ilyen esetekben a lányokhoz. Felnőtt életben pedig csak a férfiak.
2020. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 October15 ***** válasza:
92%
34.: Édes m1 az is messzemenőkig illegális és marhára nincs rendben a darkweben cp-t nézni... XD Mármint pls valaki azokat a cp-ket megcsinálta nem? Következésképpen kereslet-kínálat alapon ha van aki nézi akkor van aki csinálja így részben bizony a néző is felelős, nem lehet rá azt mondani, hogy hát jaj ő csak nézi ahogy gyerekeket rontanak meg... Nyilván egy golyóval kevesebb jár neki mert azért mégse nyúlt még gyerekhez de azért a maradék 29-et bőven megkaphatja a fehér fal előtt.
2020. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
64%
35, pár év óta nincs már nézegetes sem. Meg nem ez jut állandóan az eszembe. Csak néha néha gondolatban. De inkább a felnőtt férfiak, gyerekekkel nem is találkozom, férfit viszont egyszeru találni. Csak lehet egy ilyen hajlam, nem kizárt, hogy sok embernél van, akikről nem is feltételezned, mert ezt senki nem kürtöli világgá, hanem megtartja magának és nem történik semmi.
2020. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
64%
Sokan fantáziálnak erről arról ( nem feltétlenül gyerek), ha az emberek ezeket megtudnák egymásról, nagyon érdekes dolgok derulnenek ki, de 99 % ban ezek fantázia szintjén maradnak meg, mert könnyebb elképzelni, mint kivitelezni. Aki kivitelezi, az az igazán beteg. Viszont a gondolataink a miénk.
2020. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 October15 ***** válasza:
92%

37.: Nagyon nem ugyanaz gondolni valamire meg felmenni a darkwebre és rámasztizni arra ahogy megerőszakolnak de minimum molesztálnak egy gyereket. :D Nem mellékesen attól még a gondolatok is eshetnek morális megítélés alá nemde? Azért csak lehet véleményem arról ha egy felnőtt nő kislányokra gondolva nyúl magához. :D Mert gondolom nem tudom is én gereblyézés közben gondol rájuk...

Mint mondtam nyilván nem azonos a megítélése egy "gyakorló pedofilnak" és neki de azért ne üljünk már fordítva a lovon. :D Ha annyira rendben lenne morálisan akkor ezt egy szexuál pszichológussal beszélné meg és nem a GYK-n. :D

2020. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
24%
ha egy fiut izgat a punci akkor nem hiszem hogy neki ez trauma lenne ha egy eretebb csajszi ad ra lehetoseget,hogy kiprobalja.A lányok mashogy vannak agyilag kodolva.De egy fiunal ez max ajandek lehet ha ilyen helyzetbe kerul
2021. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Ajándék neked meg a többi nő nélküli lúzernek.

2021. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!