Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó napot! Egy ismerősrol van...

Jó napot! Egy ismerősrol van szó. Egy 1 gyermekes apuka és férj is, miért viszi el a 27 éves titkárnő csajt a házáig? Lehetnek csak barátok?Vagy szerelmesek kezdenek lenni? A csajnak állítólag pasija van.

Figyelt kérdés
Mindkét illető 1 cégnél dolgozik. Húg és báty-nak tekintik egymást állítólag.
2020. nov. 23. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy a feleség?
2020. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

"Húg és báty-nak tekintik egymást állítólag."


Aki ezt a dumát beveszi, az szamarabb egy lónál.

Alakul a kapcsolat közöttük. Vagy már alakult is...

2020. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

ennyi alapján simán lehetnek csak barátok is, nem kell mindig többet belelátni

lehet pont egyszerre indultak haza és mivel útbaesett, elvitte

vagy a nő pont lekéste a buszt és azért, esetleg probléma volt a kocsijával vagy bármi ehhez hasonló indok is előfordulhat

2020. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Akkor van baj ha be is megy vele
2020. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem tudom, hogy a te ismerősöd miért viszi el a kolléganőjét, mert nem látok senki fejébe, de engem és másokat is vittek haza kollégák, anélkül, hogy bármi közünk lett volna egymáshoz.

12-en voltunk, a világ végén dolgoztunk, és nemtől függetlenül aki végzett és nem volt kocsija elvitte valaki.


Az viszont tény, hogy nem "Húg és báty-nak" tekintettük egymást, csupán kollégáknak!

2020. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk nem fura, ha barátok, munkatársak, ismerősök hazaviszik egymást. Én akkor hova vinné, ha nem a házáig? Egy idegen házig? :D

Ebből még semmire sem lehet következtetni.

2020. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

3-as:

Én úgy értettem, hogy ez szinte minden nap így van.


Ha csak egyszer fordult elő, akkor tényleg nem kell rosszat feltételezni.


5-re:

Nem mindegy, hogy mindig ugyanaz viszi-e el, vagy változó, mikor ki. És persze a világ végén levő munkahely is érthetőbbé teszi. Kérdező nem írt ilyen körülményről.

2020. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Ezek a kérdések. Rögtön arra kell gondolni hogy keféli a főnök a titkárnőt.
2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Hat en ismertem olyan 22eves lanyt az egyetemrol, akit munkahelyen a fonoke (aki amugy egy ketgyermekes csaladapa) furikazgatott ide-oda, plusz joparszor megfektette, mikozben otthon varta a felesege meg a gyerekei. Szoval lehet rosszra is gondolni, nem kell naivnak lenni, hogy jajj biztos csak "hugnak es batynak tekintik egymast". Amugy is rohadtul gaz ilyet mondani:D
2020. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

#7

5-ös vagyok

Speciel engem mindig ugyanaz vitt, mert vele laktunk egyfelé.:)

Az meg hogy a "világ végén volt" nem jelent semmit, mert busz viszont járt, a munkahely előtt állt meg. Ez csak egy szívesség volt, semmi más, nem is volt mögötte semmi.

2020. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!