Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A való életben is borzasztóan...

A való életben is borzasztóan fáj a herén rúgás?

Figyelt kérdés

Mint a filmekben, hogy jön a gonosz maszkos verőember erre egy jó erőset belerúgnak a mogyijaiba és már ki is fekszik és fetreng a fájdalomtól.

Ez ilyen könnyen működik és ennyire fáj a való életben is van nem éppen?



2020. nov. 26. 17:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra tudok gondolni, hogy amennyiben felteszel egy ilyen kérdést, vélhetően nőnemű vagy. Ezért válaszolok normálisan: Igen, - nagyon fáj, ha eltalálják a herét úgy, ahogyan azt nem kellene.
2020. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen csaj vagyok. Akkor ez a keményfiúk ellen is hatásos fegyver?
2020. nov. 26. 17:47
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően igen, de a rúgást nagyon precízen és gyorsan kell végrehajtani - annak érdekében, hogy a célt is elérd és ne sikerüljön a lábadat sem elkapni. Addig kicsi a gond, amíg csak félre terelik a rúgás irányát, de ha sikerül elkapni a lábadat, akkor nagyon komoly bajba kerülhetsz.
2020. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Gyakran hatékonyabbak a kevésbé látványos megoldások. Pl. ha hátulról fognak le, félre hajolsz és megmarkolod a fickó tökét - erőből, - vagy sarokkal tiszta erőből bekínálod a lábfej középső harmadát.
2020. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Következmènyei is vannak. Gyulladas hosszu tavu betegségek meg ez meg az. Olvass utana
2020. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehetnek következményei, akár ki is kellhet hogy heréljék az illetőt.
2020. nov. 26. 18:06
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Ezért is javaslom - férfiként, - hogy amennyiben eljutnál idáig, legalább csak annyit mérlegelj a cselekedeted előtt, hogy arányban áll-e a támadás súlya ennek az önvédelmi elemnek a használatával! Ha az életedről vagy egy maradandó károsodás lehetséges bekövetkezéséről van szó, akkor viszont ne kíméld!
2020. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

Mma -t edző lány vagyok.

Edzésen rúgtam már tökön fiút, begyulladt, roppant neki, sajnos herélni kellett.

Szegény azóta hormonzavaros is lett.

2020. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Edzésen mióta szokás rúgdosni a másikat?:DDVagy véletlen volt?
2020. nov. 26. 18:22
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Belső combon akartam rúgni, amúgy edzésen lehet ütni rúgni.Nem volt rajta védő.

Délután volt az edzés estére begyulladt neki, mert összeroppant vagy megroppant, bedagadt neki.

Pár nap múlva kiherélték sajnos szegénykét.

Azóta edzeni sem jár, bár tartom vele a kapcsolatot, mert én miattam volt ez.

24L

2020. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!