Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet így hétvégente...

Mit lehet így hétvégente csinálni, hogy nem lehet eljárni bulizni, nem lehet sehová beülni enni/inni, ráadásul még 8-ra is otthon kell lenni, mint valami óvodásnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthonülős, kb egy szenvedés ez az egész. Élettelen kocka sem vagyok, jó, ha fél órát eltöltök a gép előtt, könyvek közül már régebben sem olvastam ki a kötelezőket sem (inkább bevállaltal a karót), dögunalmas az egész.
2020. nov. 27. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

-Sport, futas, otthoni edzes, joga

-tanulj valamit, fejleszd magad

-kezmuves elfoglaltsag

-meditacio, otthoni spa,

-fozes, sutes, uj receptek kiprobalasa

2020. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan, kit foglal le ez MINDIG, hogy gyúrjal, főzzél, meg takaríts? Amikor az embernek nincs egy társa, cseszheti ezeket.
2020. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

“De most komolyan, kit foglal le ez MINDIG, hogy gyúrjal, főzzél, meg takaríts? Amikor az embernek nincs egy társa, cseszheti ezeket.”


Ki mondta, hogy mindig ezt kell csinalni?

Elvileg az embernek vannak alap tevekenysegei, pl munka vagy tanulas (meg ha otthonrol vegzettrol is van szo).

A kerdezo meg a te valaszod alapjan, ti azok a tipusu emberek vagytok, akik mindent unnak, de h kotelezove tennek a napi szintu baratokkal valo idotoltest, akkor meg arra unnatok ra.

Aztan meg lesz egy parkapcsolatod, es piocakent ragadsz a parodra, utana meg csodalkozol hogy egy honap mulva rad unnak es menekul akinek van egy kis esze

2020. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Buli meg evés? Ennyi erővel temethetnének, rohadt unalmas.
2020. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

"Suliba járok, biztos nem fogok dolgozni, majd pár év múlva :D

Fizikai munkát pláne nem :D"

Tápos városi...


Ha vagy annyi idős, hogy ide regisztrálj, csak el tudod foglalni magad. Úgy értem, hogy már egy 10 éves is el tud magában játszani. ;)

2020. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. imádom. Csend van a városban, nyolcra tán haza is érek (a munkám miatt), bekuckózom egy meleg teával, és ha se a tévé, se a net nem érdekel, akkor rádiót hallgatok, főleg ilyen beszélgetős műsorokat, s közben olvasok. Könyvet. Valódit. Papírból.

Hét vége előtt kicsit tovább maradok fenn, és reggel jól kialszom magam.

Ergo, amire suhanc koromban szinte erőszakkal rá akartak venni, mára már életcéllá vált. :)

2020. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!