Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék kerekebb popsit...

Szeretnék kerekebb popsit elérni, de mivel kollégista vagyok, csak itthon tudok tornázni hétvégente. Valami edzéstervet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Csak itthon tudok tornázni, kondira se időm, se pénzem... heti egy max 2 alkalommal tudnék tornázi. Valami hatásosat tudnátok? Internetes linkeknek is örülnék. (Keresgéltem, de nem találtam olyat, ami heti egyszer elég lenne...) Előre is köszi :)

2015. febr. 28. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert heti 1 edzés nem elég. :) A popsi súllyal guggolástól lesz szép kerek. Ez a legjobb módszer. Heti mimimum 3 alkalom.
2015. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés elejétől a végéig... izmos leszel, ne aggódj. :D Divat leszólni, nyilván izomépítésre jobb a testépítés, de nekem nem kell bizonyíték arra, hogy 1. ettől is izmos leszel (én is az vagyok), 2. erőt nagyon hozza, ráadásul ízületkímélően.


Nincs nekem bajom a súlyzód edzéssel, imádom, csak most épp fegyencedzek másfél éve. Imádom, mikor látok valami kigyúrt embert, kihívom szkanderra, és mintha kisgyerek lenne, lenyomom. :D lehet mondani, a testépítés nem szkanderről szól, de az erő az erő, és aki erős, mindenben erős


Amúgy a guggolás sorozatától alakulni fogsz kellően, hajrá!

2015. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Ugyanúgy szétcseszheted magad, a szkander a technikáról szól.
2015. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"„Á, ez csak technika.” Ez egy tipikus önigazoló megjegyzés a felpumpált karjukat dörzsölgető testépítőktől – akiket éppen rommá vert Szkanderben egy feleakkora karú srác. Létezik egyfajta szemléletmód, ami szerint: „Ez a srác nem is erős, csak jó a technikája.” Ennek semmi értelme. Hallottál valaha olyat, hogy valaki nem jó lövész, csak jó a technikája? Vagy olyat, hogy ez a futó nem is gyors, csak jó a technikája?

Az egész erőedzés csak technika? Még jó, hogy az! És ettől kevesebbet ér a teljesítmény? Nem."


Pavel Tsatsouline - erőedző, olyan szervezetek alkalmazták/alkalmazzák, mint a Spetsnaz és amerikai különleges alakulatok

2015. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát igen Pavel tudja mi a jó. A legtöbb testépítő egyébként meg erős. Inkább a mell-bicepszező hobbi gyúrósok szoktak beégni. Láttam ilyet már nem egyszer. A melle akkora volt mint egy ház, a karja csecsemőnyi volt, de kifingott a szekrényemelésnél, mert nem volt se lába, se háta, se válla, se nyaka.
2015. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy erősek a testépítők. Ezt senki nem kétli. De a testépítés elsősorban izomnövelés, erősítésre vannak jobb módszerek is.
2015. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van a Kiss Virágnak a youtubeon otthon vêgezhető popsi edzése. Kezdésnek jó lesz.

Kiss Virág - comb és farizom formálás otthon , linkelni nem tudok, keress rá! :)

2015. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6-os: Nyilván a testépítő jelegű edzés az más. Kisebb súlyokkal dolgoznak, 10-12 ismétléses tartományban. Én jobban preferálom a nagy súlyos alapgyakorlatokat 6-8 ismétléssel, tolódzkodással, húzódzkodással, fekvőkkel kiegészítve és sprint futással a szabadban, nem a bacilusos teremben a futógépen szenvedni. Nekem ez az álláspontom.
2015. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg jelenleg elvégzem a Fegyencedzést, aztán kipróbálom a testépítést egy haladó szintig... hogyan tovább, nem tudom... talán CrossFit, talán testépítésben magasabb fokra lépés, talán Street Workout, talán erőre megyek rá... nem tudom még. :)
2015. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Crossfitet próbáld ki.
2015. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!