Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha anyukátoknak megmutatnátok...

Ha anyukátoknak megmutatnátok az összes gyakorin adott válaszotokat és kiírt kérdéseiteket, mennyire lenne elképedve egy tízes skálán?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 08:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10
2020. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:
100%
Vergődne meg előadná a sírós mártír hisztit hogy ő mindent megtett értem meg hogy akkoriban nem volt választása amikor szült ja és a jól ismert szelektív amnézia is tuti előkerülne, miszerint ő sosem ütött meg. Minden alkalommal ez van amikor valamiért szóba kerülnek a régi dolgai.
2020. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

9

Tudja, hogy fent vagyok, de arról nem, hogy van kérdésem, ami róla szólt. Ahogy arról sem, hogy van pár válasz, ahol részletesebben írok egy-két személyesebb dologról.. (családi, baráti kapcsolatokról van szó, nem kell annyira durvára gondolni)

De (lekopogom) eddig még nem született olyan kérdés, vagy válasz, amit megbántam volna, vagy szégyellnem kéne.

2020. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!