Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy végre leszáll...

Mit tegyek, hogy végre leszálljanak rólam az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok gimis, nyáron a gólyatáborba volt egy olyan feladat aminek az volt a lényege, hogy kiállva mindenki elé adjunk elő osztályonként egy színdarabot, pár osztálytársam pedig eléggé rákaptak arra, hogy lámpalázam van így egész idő alatt ezzel csesztettek. Aztán jött a suli most már lassan három hónapja folyamatosan bámulnak, kibeszélnek, kinevetnek, kiparodizálnak,úgy beszélnek velem mint egy fogyatékoshoz és napról napra megaláznak. Egyszer szóltam az ofőnek is, de nem hogy javult volna a helyzet hanem még rosszabb lett. Kaptak egy-egy bíráskodás, de le se szarták, sőt megkaptam, hogy milyen szégyen vagyok, meg hasonlók...Azután meghúztam magam, hátha akkor békén hagynak már, de a beírásnak hála még több "szövetségesük" lett. Minden nap gyomorgörccsel megyek be és attól félek megint beégetnek. Pszihológushoz is járok hetente, de semmit sem ér. Másik suliba meg nem vesznek át, mert teljes a létszámuk. Teljesen reménytelen a helyzet és elég gyakran gondolkodom az öngyilkosságon is...

2015. nov. 17. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bíráskodás helyett beírás
2015. nov. 17. 15:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi miatt öngyilkosságon gondolkozni...


Szólj vissza.

2015. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem állj ki magadért, az sem lehet rosszabb, mint elviselni a megaláztatásokat. Mondd a képükbe, ami nem tetszik. Hidd el, nem fogsz belehalni. Tudom, nagyon nehéz, de így élni sem lehet könnyebb. Válaszd azt, hogy ezután saját magadnak te leszel a legfontosabb és megvéded minden eszközzel önmagad, lesz ami lesz.
2015. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszel róluk tudomást, egy idő után abbahagyják. Nekik csak addig poén, amíg fel tudnak ezzel idegesíteni, de ha azt látják, hogy semmiféle érzelmi reakciót nem váltanak ki, csak a közönyt, nem lesz nekik móka. Sok sikert, biztosan menni fog, nézz át rajtuk, nézd őket levegőnek.
2015. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

alakíts ki iskolán kívüli barátságokat, csináld, amit szeretsz, legyenek céljaid, ne másoknak akarj megfelelni, élj a saját értékrended szerint, és ne a buta tinitömeg után menj. semmiképp se menekülj el, és főleg ne öld meg magad emiatt!!! az egyetlen rossz, amit tehetsz, ha most depresszióba esel és hagyod magad megtörni. hidd el, leérettségizel és elfelejted az egészet.

és NE próbálj meg replikázni vagy visszaszólni, a legjobb, ha ignorálod őket, max. 1 szemforgatás

2015. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!