Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on ismerősnek jelöl...

Facebook-on ismerősnek jelöl valaki, akit évtizedek óta nem láttál, de nem ír egy szót sem. Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Már a sokadik régi ismerős jelölt ismerősnek, eddig általában visszaigazoltam, de legtöbbjük nem írt semmit, ami egy kicsit zavar. Nem mintha akarnék egy szót is váltani némelyikkel, nyilván ők sem velem, de akkor miért jelölnek ismerősnek? Nem hiszem, hogy ismerősgyűjtők, 40-50 éves emberekről beszélünk. Ráadásul 10 éve fent vagyok. Előtte meg pár évig az Iwiw-en, és benne voltam a telefonkönyvben is. Veletek is volt ilyen?

2020. nov. 29. 21:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. nov. 30. 09:07
 12/13 anonim ***** válasza:
Régi ismerős, valószínűleg nem tini vagy, 3 éves kép tökéletes. Az emberek 99%-a nem ír annak akit bejelölt. Eszébe jutottál, ennyi, az ismerősei között akar tudni és nem beszélgetni.
2020. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
OK, elfogadom, bár még mindig nem tudom megérteni, hogy mi értelme csak úgy ismerősnek jelölni valakit, akivel - ahogy írtam - évtizedek óta nem beszélt az ember, nem is látta, ismerősnek számít így egyáltalán (még jó, hogy nem barátnak, mint az eredetiben). Ott van az ismerősök között, most jobb? Mindegy, köszönöm, nem várok választ :)
2020. nov. 30. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!