Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hihetetlen dolgokat...

Milyen hihetetlen dolgokat csináltatok?

Figyelt kérdés
Pl olyanokat hogy eldobtál egy fémpénzt és az élére esett vagy 100 lehetőségből az egyetlen jót kiválasztottad, stb :D

2020. nov. 30. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Duisburgan bementem egy kaszinóba, a roulette asztalon játszani, ezer euróval mentem be, mindent felakartam este rakni.

100 eurós tétekkel játszottam.

900euró elment, utolsó 100ast csak úgy ráraktam valamire, már indultam is.

ekkor kiabáltak utánam hogy fiatalember jöjjön vissza!

Ezt nézze meg!

Pontosan nem akarom leírni de rengeteget nyertem.

2020. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ismerkedtem egy népszerü sràccal, volt egy szeretöje is, félvàllrol emlitette, hogy van/volt egy nö de jelentéktelen, de nem is ismertük még egymás köreit sem azaz neveket nem is emlitettünk.

Mivel nekem udvarolt(öszinte beszelgetések keretében, plusz hülyültünk nevettünk egy rakat mindenen -elsö nap), egyszer hirtelenségböl "fellapoztam"a telojàt, amiben volt vagy 100 név és kitöröltem ugy, hogy huztam egy nagyot a listàjàn, megálltam az egyiken random, es pà pá törlés.Es pont eltalàltam a szeretöt!:D

El volt hűlve :D


Vagy exem jatszott egy videojatekkal de en is akartam es nem engedett oda.

Plane az egyik legeslegkönnyebb lassabb pàlyàn volt, amit akàr màr csukott szemmel is vàgtunk.

Amiert nem engedett oda bevàgtam neki hogy ah ugyis mindjàrt meghalsz benne. Ràm nézett röhögve meglepetten hogy ebbe?? Es tà dàm..kisklott eltalàltàk végigszerencsétlenkedte azt a gagyi pàlyàt és ennyi, Game over!:D

Ö is el volt képedve es röhögött hogy ilyen nincs?! Dehàt mégis van;)



Vagy màsik exem nemigen akart többet csak szexet a kapcsolat elején de én meg nagyon. Es szerveztem a közös minöségi idöt is nagy buzgon hogy mást is csináljunk az àgyon kivül.

Igy elkezdtem nyaggatni pl azzal hogy csinàljunk halàszlevelet. Tanuljuk együtt etc.ugy kívànom.

Igy vettem is hozzàvalokat hozzà es otthagytam veletlen a boltban a halaszlekockàt a kosarban.

Erre ö ugy jött hozzàm másnap, hogy kepzeljem el talàlt a kosàrban egy boltban halaszlékockàt es ugy erezte ez egy jel, hogy jönnie kell!:)(de nem mondtam neki, hogy amugy én meg pont elhagytam..ugy sem hitte volna el, az ezer biztos..)


Ilyen rövidebb sztorik mint a kérdésben, nehezen ugranak be sajnos.

De pl egyszer ètteremben halàlra untam magam mire kihozzàk az ételt igy szorakozni kezdtem az evöeszközzel. De aztàn elkezdtem bénàzni szerencsétlenkedni is magasra dobtam pörgettem erre mindenki szolt hogy jön a pincér, es mire odaert hozzànk a magasbol pont beleesett a villa a pohàrba es ugy àllt benne nem borult fel semmi.:Daztan néztem nagy komolyan intelligensen mint aki csak csendben várakozott volna es nem tett semmit, a pincér meg vissza


Vagy amikor a haverok nekem adtàk oda a kocsiban a csehektöl extra különleges ritka kincsnek szàmitö sört hogy fogjam èn, vigyazzak rà.

En meg elkezdtem vele bénàzni, 1.mert sértönek is éreztem hogy pohàrtaro vagyok 2. mert hideg volt es nem tudtam hogy most igy fogjam vagy ugy, sergettem forgattam igy raktam ugy raktam mire az egesz akkoràt repült hogy behabozta az egész müszerfalat.

A sràcok akkor agogy rám néztek en meg vissza es megàllt"minden egy pillanatra, az ugy felejthetetlen. Azt hittem kinyirnak, de jelezték, hogy amugy csak ezt az egyet kérték tölem..:D


Altalàban amugy ilyenek megesnek.

2020. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolkodom...

Nem tudom annak számít e,de 1.re eltaláltam húsvétkor pénzzel a tojást,és ben is maradt

2020. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!