Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok a Karenek?

Kik azok a Karenek?

Figyelt kérdés
Valaki megmondaná, hogy kik azok a Karenek? Már sok oldalon láttam, hogy írják, de fogalmam sincs, hogy kik azok. 23 éves vagyok, de néha úgy érzem, hogy egy másik világban élnék.

#KiK #Karens
2020. nov. 30. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
A tipikus szőke, butuska nők.
2020. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első téved, Karen a nő, aki mindig hangoztatja a jogait, kikér,magának mindent, hívja az üzletvezető ha valami nem tetszik, kekecketdik, okoskodik, kéretlen tanácsokat osztogat stb. Tipikus irritáló középkorú nő.

Itt egy cikk róla ha érdekel a téma: [link]

2020. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem eppen pontos az elso, de en sem tudom jol elmagyarazni. Van ennek a egy ferfi megfeleloje is, az most nem jut eszembe. Mindenestre Karennak szoktak hivni azokat a nőket (nem mindig szoke), akik kenyelmetlenseget okoznak a masik embernek. A legaprobb dolog miatt is kepesek idegrohamot kapni, allandoan fenyegetozik, panaszkodik. Karen az, aki felhivja a rendorseget azzal hogy egy fekete ferfi uldozi ot, halalosan fenyegeti, es nem erzi biztonsagban magat, ezert jojjenek ki es fogjak el ot. Mikozben a valosagban az tortent hogy a no (adott szituacioban a Karenunk) poraz nelkul setaltta a kutyajat, es egy fekete ferfi szolt neki, hogy ezt nem kene. Tehat tuloznak, minden idegesiti oket, gyakran rasszistak, szerintuk mindig nekik van igazuk, es rendszerint az utcan kotnek beled, egeszen kamu indokkal is akar.

De ha beutod youtuben hogy KAREN videos nagyon sok talalat lesz. Nehany pelda utan erteni fogod. :)

2020. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Pl. egy: [link]
2020. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Én így tudtam, de rákeresek és okosodok kicsit a témában.

Elnézést a félretájékoztatásért :'D

2020. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!