Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyar lakosság...

Szerintetek a magyar lakosság hány százaléka fogja önként beoltatni magát?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Vót má
2020. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
50% felett. Nyilván a világ befog állni arra, hogy oltáshoz kössön bizonyos dolgokat, hiába nem lesz kötelező, ha mondjuk azt mondják, hogy oltás nélkül nem melózhatsz, akkor beadatod.
2020. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Azt nem tudom, de én meg a családom tagjai közül senki sem fogja oltatni magát sem önként, sem akkor, ha kötelező lesz az oltás. Én előbb leszek öngyilkos, mint sem, hogy ismeretlen hatóanyagú szereket adassak be magamnak.
2020. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a "nem dolgozhatsz, ha nem vagy beoltva" című dolgot nem fogják tudni keresztülvinni" a kényszerítő jellege miatt. Azok, akik nem kérik az oltást, egy emberként fognak fellépni ellene, és ha mondjuk sokan szüntetik be egyszerre a munkát, azzal sakk-matt helyzetbe állítják a munkáltatót...
2020. dec. 4. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
#4 Ez igaz. DE a cégek jelentős többsége külföldi tulajdonban van. Tehát bármikor csomagolhat és mehet olyan országba, ahol az emberek beoltatják magukat. Ilyenkor mit csinálnak az oltás ellenesek, hova mennek dolgozni?
2020. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, kb hány százaléknak van 90 felett az IQja?
2020. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
#6 A pontos választ nem tudom, de sajnos egyre kevesebbnek.
2020. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Menjenek csak nyugodtan a cégek, ahova csak jól esik nekik. Én munkanélküli vagyok nyár közepe óta, jövőre is inkább itthon ülök, meg játszok az Alízka nevű kutyusommal, mint sem, hogy dolgozzak. Szépen megélek 30 évesen az anyukám nyugdíjából és a 27 ezer forintomból az aktív korúak ellátásából, meg az anyám most adta el az egyik házunkat, szóval most van mit a tejbe aprítani.
2020. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Európában sokat mozgolódnak az emberek a kényszerítések ellen, ebből következően sehol nem lesz olyan, hogy az emberek egyöntetűen igent mondanak az oltásra.

Na, akkor fog elgondolkodni a multicég, vajon érdemes-e kötelezővé tenni ezt az oltást, ha minden országban tapasztalja az ellenállást.

2020. dec. 4. 12:20
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Vagy kirúgja azt, aki nem oltat, és felvesz helyette mást. Multiknál ez egyébként is sokszor így működik.
2020. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!