Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyar lakosság...

Szerintetek a magyar lakosság hány százaléka fogja önként beoltatni magát?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 11:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sok ember nem akarja az oltást, nemcsak egy-kettő, vagy alig 10%, hanem sokkal több.

A multi nem fog tudni annyi oltott embert találni, mint amennyi kellene neki, így vagy csődbe megy, vagy lemond az oltottság feltételéről.

És minden bizonnyal az utóbbit fogja választani.

2020. dec. 4. 12:40
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

A fiatalok biztos nem.

Meg azok sem, akik már elkappták a vírust és gyengébb lefolyású volt náluk.

Meg az olyanok sem, akik nem engedhetik meg maguknak pénz szempontjából. (Mert biztos nem fogják ingyen osztogatni)


Ez edig hány százalék körüli?

2020. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek 10%-a sem lesz, aki önként beoltatja magát. Rengetegen vannak, akik nem veszik komolyan a vírust, ők nem fogják beadatni az oltást. Azok közül pedig, akik komolyan is veszik, még mindig nagyon sok van, aki pedig fél a védőoltás hosszútávú (eddig ismeretlen, esetleges) mellékhatásaitól. Szóval nagyon-nagyon kevés ember lesz, aki oltani fog szerintem.
2020. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemista vagyok. Nálunk hibrid oktatás van most is, én egyéni tanrenden vagyok, és ezt tervezem tavasszal is. Én attól félek, esetleg tavasszal nem engedélyezik, mert "hát van már oltás, aki akarja, beadathatja". Akkor én "önkéntesnek" számítok majd?
2020. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Amennyi hulye van kb 30%

Oltsátok magatokat! Ezért dolgoztak a kutatók! Nem ölni akarnak hanem menteni. Ha ölni akarnának akkor ott a sok biológiai fegyver. Kilőnek párat titokban és véged. Nem gondolod??

2020. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdés az,hogy a kisgyerekek és a 80 év felettieknél hogyan alakul? Tehát,egyáltalán olthatóak-e? Egyébként,mit tekintünk önkéntesnek? Tehát,ha olyan rendelkezés lesz,hogy bármilyen tömegrendezvényen,közösségi közlekedésben-bérlet-,a munkavállalás feltételei között az oltás megléte szerepel,akkor az önkéntes,hiszen az állampolgár fogja kérni. Az esetlegesen oltatlan vállalkozóknál meg a NAV küld egy levelet,hogy legyen kedves befáradni egyeztetésre! Önként,ha már írtak neki.Szóval,az olthatóak 90 százaléka fog oltást kérni.
2021. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!