Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz van a munkatàrsamnak?

Igaz van a munkatàrsamnak?

Figyelt kérdés
Tegnap a munkahelyemen az egyik munkatársam azt mondta, hogy mindenki előtt az egyik szakszervezeti tag azt mondta, hogy a főnökök majd januárban veszekedni fognak egymással, hogy kit, hova tegyenek. Én csak legyintettem. Aztán jobban belegondoltam, hogy amelyik főnök tènyleg figyel az év minden napján a beosztottjára, nem a saját érdekeit nézi, megbecsüli, akkor nem okoz neki fejtörést, hogy kitől váljon meg. Mit gondoltok erről?
2020. dec. 15. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd kiderül! Előre kár ezen parázni.
2020. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkire igaz. Nem azt küldik el, akit szívesen látnak az adott pozícióban. Azt küldik el, aki nélkül tudnak dolgozni. Egy kivétel van, csókosok. Azok mellett senki nincs biztonságban.
2020. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!