Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A postán a hölgy vajon szimplá...

A postán a hölgy vajon szimplán csak nem tudott erről, vagy direkt nem ajánlotta?

Figyelt kérdés

Feladtam egy csomagot, de létezik olyan opció, hogy postán marad a csomag, így jóval kevesebbet fizethettem volna. Megkérdeztem, hogy van-e más mód, mint az elsőbbségi. Kétszer is. Mind a kétszer azt mondta, hogy nem fog beférni a csomag a postaládába, így nem.


Most vagy én vagyok a buta, amiért nem tudtam korábban a postán maradóról, vagy a 60 feletti néni nem tudta/nem érdekelte? Pedig amúgy kedves volt velem, bár én lehettem volna kedvesebb...



2020. dec. 15. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Lehet nem tudta. De mit számít ez mostmár? Nem gondolnám, hogy direkt csinálta, mert ki akart volna b*szni veled. Ne rágódj ezen.
2020. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%

A posta az egy sötét lyuk.

Szerintem oda fogyatékosokat vesznek fel. Komolyan.

Eddigi tapasztalataim azt mutatjak oda e legalja népséget is felveszik. Nem csodálkoznék, ha szándékosan kib*szott volna veled, hogy többet perkálj. Nekem két csomagom tűnt el, pedig a nyomkövető alapján megérkezett, érdekes módon az adott postán senki semmit nem tudott. A csomagküldő cég sem tudja mi történt. Szerintem valamelyik lenyúlta, vagy a hülyék másnak dobtak be (nekem pici csomag volt). Mikor ott voltam, hogy érdeklődjek csak hápogtak. Borzasztó sötétek.

Szerencsére nem nagy érték volt, dugja fel magának azt az 1500 forintot a tolvaj mocsokja.

2020. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Azért van különbség, nem is kicsi! Az elsőbbségit kiviszik, amint tudják, sőt arról kiértesítenek. A postán maradó azért olcsóbb, mert azt csak az adott hivatalba küldik, viszont a címzett semmilyen értesítést nem kap, szóval neked kell neki szólni, hogy feladtad, aztán 2-3 napon belül odaér és mehet érte. Azokkal a csomagokkal nem is igazán kapkodnak, persze előfordulhat, hogy odaér másnapra.
2020. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

#2 Az ugye megvan, hogy a postai dolgozók nem az alapján kapják a fizetésüket, hogy te mennyiért adod fel a csomagodat? Nem éri meg neki anyagilag, hogy kicsaljon belőled egy drágább szállítási módot.


Emberi mulasztás volt, sajnos megesik ilyen,plane ha te vagy a napi 500adik ügyfél. Ezért érdemes a biztonság kedvéért magadtól is tisztában lenni ilyenekkel.

2020. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Van postás ismerősöm.

Mindig meséli, hogy mennyi hülye jár be hozzájuk akik elvárják, hogy találják ki, hogy ők mire gondoltak.


Te még itt sem tudtad értelmesen és EGYÉRTELMŰEN megfogalmazni, hogy mit is akartál a postán,

de panaszkodsz, hogy nem találták ki.

2020. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
3-as neked van ezzel tapasztalatod, mert próbáltad? Én olyanról még nem hallottam, hogy nem értesítenék az illetőt.
2020. dec. 15. 17:17
 7/27 A kérdező kommentje:
Egyébként édesanyám se hallott ilyen lehetőségről soha.
2020. dec. 15. 17:17
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Postán maradó csomagról sms/ e-mail értesítő megy.

Postán maradó ajánlott levélről semmi sehonnan!


Amit feladtál mekkora volt a súlya? Mennyit fizettél? RL betűkkel kezdődik az azonosítód vagy mással?


Ugyanis RL az mindig levél, nem csomag. Belföldön a levél szabványmérete 2,5 cm lehet. Ez felett postán maradó ajánlott levélként vagy csomagként adhatod fel. Az elsőbbségi meg csak egy plusz, nem befolyásol a felvételben semmit. Szóval nem is értem egyelőre a kérdést.

2020. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kicsit zavaros, de talán nagy méretű levélről lehet szó, ezt abból gondolom, hogy elsőbbségivel lett feladva. Azt valóban lehet postán maradóra kérni, de nem értesítik róla a címzetett, neki kell bemenni érdeklődni.

Ha valóban csomag, abból is van olyan, amit lehet postán maradóra, illetve csomagpontra kérni, de azokról sms-értesítést is kap a címzett, ha a feladó kérte.

2020. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nagyméretű levél, igen, barátnőm postán maradóra adott fel csomagot szóval szerintem ott fog értesítést kapni a címzett.


Nem tudok most paramétereket írni, nem vagyok otthon, így a papírra se tudok ránézni, amit kaptam.

2020. dec. 15. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!