Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy más is így...

Ez normális? Vagy más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Szóval ha valami történelmi témájú könyvet olvasok, egymás után többször is el kell hogy olvassam, mert elsőre nem mindig marad meg a tartalom egésze.
2020. dec. 15. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy normális-e, de nálam is így van.
2020. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Persze szerintem normális. Vagyis nálam is ez szokott lenni(nincs szövegértelmezési problémám)

Egyszerűen egy ilyen témájú cikket,könyvet többször kell elolvasni,hogy minden érthető legyen,és az összefüggések is passzoljanak fejben.

2020. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik könyv még hatodszorra se egyszerűen nem bírom az egészet megjegyezni....lehet üresfejű vagyok :)
2020. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális.

Nekem vannak olyan könyvek, amikről csak annyit tudom, hogy elolvastam azokat. De hogy miről szóltak... még akkor sem ugrik be, amikor újra elolvasom az elejétől a végéig.


Más könyvek meg annyira tetszettek, hogy idézni is tudok belőlük.

2020. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem normális ez akkor nyomorékok vagyunk és a fotógrafikus memóriások a normálisakxx
2020. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!