Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt csak én nem tartom normáli...

Ezt csak én nem tartom normálisnak, vagy más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy közel 26 éves haverom,akivel általában együtt szoktunk bulizni járni.Tudni kell róla,hogy lassan 3,5 éve egyedülálló. (Nem meleg,mert voltak neki barátnői) Azt mondta,hogy Ő nem is szeretne maga mellé senkit,mert Ő azt vallja,hogy a mai kapcsolatok úgyis csak tartanak X ideig,aztán úgyis szakítás a vége.Abba a kategóriába pedig nem szeretne belecsöppenni,hogy ne adjisten lesz neki valakitől egy gyereke,és utána hétvégi apuka legyen belőle.De ez még hagyján,a bulikban nem is csajozik.Jól érzi magát,táncol és elég intelligens fiatalember,viszont nem kezdeményez senkinél. Azt mondta,hogy nem azért,mert nem mer,hanem mert a büszkesége nem engedi. Kérdeztem tőle,hogy mit ért ezalatt. Azt mondta,hogy Ő nem fogja ezeknek a mai Nőknek az amúgy is egekben lévő egóját növelni,plusz meg kell nézni,hogy egy Nőre hogy rárepülnek a Férfiak egy buliban. Ő nem fog ebbe a táborba tartozni.
2018. jan. 1. 04:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Ha csak titkon nem beléd szerelmes nagyon.

Akkor nem szerintem meleg mint a kályha.

2018. jan. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,szóval ez esélytelen. A másik pedig az,hogy nem meleg,mert régen elég sok alkalmi kapcsolata is volt (Nőkkel).
2018. jan. 1. 04:41
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
En is jol el vagyok parkapcsolat nelkul, 26F
2018. jan. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem hétköznapi, de igazából meg tudom érteni. Lehet, hogy csak egy átmeneti időszak nála, kell neki pár év, vagy tényleg egy különlegesebb ember fogja meghozni a kedvét ismét egy kapcsolathoz.

Hacsak nem valami egyéb dologból fakadó lelki bigyó és tényleg arról van csak szó amit mondd, akkor szerintem csak idő kérdése.


Én egyébként nagyon hasonlóan érzek, egy komoly kapcsolatom végén vagyok és úgy érzem nem is akarok most jó darbig ismerkedni.

Nem pusztán a szakítás miatt, már ebbe is egy másik szakításból kerültem, éreztem akkor, hogy korai de mégis belementem.

Úgy érzem, előbb saját magammal szeretnék rendben lenni, és tanulva abból milyen lelki súlya van egy-egy kapcsolatnak igazán nem vágyom ilyenre. Hacsak nem érezném azt valakiről, hogy tökéletes, nem kezdenék kapcsolatba.

Egyszerűen az ilyenek túl sokat vesznek ki belőlem, kalandok meg nem érdekelnek.


Szerintem a hangsúly egyébként ott van, hogy intelligens, talán éppen ezért talál nehezen magához való társat, és ezért menekül a felszínes dolgok elől.

2018. jan. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Minek párkapcsolat? K*rvát tudsz rendelni házhoz, leszív, mint a porszívó és nincs problémád. Ha meg már gyereket akarsz, akkor idősebb nők közül lehet válogatni komoly kapcsolatra. Ezek a lotyók diszkóba senkik.. még a k*rvákat is jobban tisztelem, mert azokkal lehet beszélni és jól cumiznak:D
2018. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Dizsibe normális férfi ember nem szed fel nőt...s amúgy meg valóban szánalmas a nyálcsorgatás-pitizés, felkínálkozás.
2018. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Azt kell, hogy mondjam, a haverodnak legalább akkora az egója, mint azoknak a nőknek, akiket a nagy egójuk miatt nem akar felszedni. Zsák a foltját.

Ha nem így állna az élethez, normális nők is az útjába kerülnének, de hát így esélytelen. Mert ugye a normális nők normális pasira vágynak.

2018. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert igaza van ma már nincsenek párkapcsolatok.Az meg hogy, mindenkit melegeznek amikor a 7 miliárdbol 5% meleg nevetséges.De ha majd jönek a droid nők akkor már kapcsolat semm lesz az arabok már álampolgárságot adnak nekik.Kérdező azt nem érted a világ jóval nagyob és nem furcs amit csinál a barátod hanem már ez a normális.
2018. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Egészségére, legalább nem kapcsolatfüggő, mint az emberk 90% a. Mondjuk az egojáról igaza van hetesnek. Én sem akarok párt, de nem fogom a nőkre, egyszerűen egyedül jobban működöm.
2018. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem például évek óta nincs senkim, igaz én se jóképű, se magabiztos nem voltam soha. Viszont megszoktam hogy egyedül vagyok, nem köt helyhez, időhöz senki, azt csinálom minden nap amit szeretek, rengeteg pénzt félre tudok tenni.


Ráadásul manapság ahogy látom baromi nehéz ismerkedni, komoly kapcsolatot kialakítani. A fél rokonságom is egyedül van 30-35 évesen, pedig nekik aztán minden adott lenne, családi vállalkozás, izgalmas hobbik, folyamatos utazás, átlag feletti életszínvonal, külső adottságok. Mégsem találnak párt maguknak.

2018. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!