Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmi tünet nincs. 5+2 vagyok....

Semmi tünet nincs. 5+2 vagyok. Semmi, de semmi terhességi tünetem nincs. Normális ez? Mondjátok azt, h nincs gond ezzel. Uh-ra csak csütörtökön kell mennem, ugyhogy addig izgulok.

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél nekem sem volt semmi tünetem a kimaradt menstruáción kívül. 7.-8. hét körül nagyobb melltartókat kellett vennem, de semmilyen terhes tübetem nem volt.

Most megint várandós vagyok, és már a pozitív teszt után hányingerem volt. Szédülés, állandó fáradtság érzés, és a ismét a mellnagyobbodás.

Nem feltétel a terhes tünet, saját magamról tudom.

2017. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de ezen mi a francot izgulsz? Van akinek végig semmi tünete nincs! Nekem mondjuk volt rengeteg, de az is csak a 6., 7. héten kezdődött, mint nagyjából minden más terhes nőnél.
2017. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

6+2 vagyok, és semmi tünetem sincs. Volt már ikerterhességem is. Akkor sem volt semmi tünetem.

Engem is aggasztott akkor is, meg most is, mert azért nem ez az általános.

De így is lehet gondtalan terhesség, meg hányással is el lehet vetélni...

2017. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idösen nekem sem volt.. na majd 6+2-nél jött az émelygés, gyomorégés... :-) pedig azthittem, könnyü terhességem lesz. Bár nem vészes már. Van olyan nap, hogy minden rendben, semmi tünet, aztán másnap bepótoljuk :-)
2017. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,hogy nyugtattok. Jól esik, köszönöm szépen. :)
2017. nov. 26. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegnap léptem a 40. hétbe, a sok pisilésen kívül az égvilágon semmi tünetem nem volt eddig. :) Nyugi!
2017. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2017. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne izgulj... Én 10 hetes vagyok, és még mindig semmi...cicim fájt kicsit.. De már az sem..fáradékony vagyok.., de csak annyira, mint rossz időben, hamar sötétedés miatt is mindig..

Nem menstruálok... Ennyi..

Baba köszöni tökéletesen jól érzi magát..

Az orvosom azt mondta egy kacsintás mellé, hogy ne mondjam senkinek, mert irigykedni fognak...


:)

2017. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
semmi tünetem nem volt, 4kgt híztam, császár után semmi problémám nem volt, 3400gr volt majdnem a lányom. Nyugi. Ha már most parázol ilyeneken, mi lesz később?!
2017. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező! Mi lett végül?
2022. márc. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!