Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Poket...

Mi a véleményetek a Poket automatákról?

Figyelt kérdés

Vettetek már belőle valamilyen könyvet?

Ha igen mit és hogy tetszett?

Én online rendeltem (itt a városomban nincs Poket automata -sajnos-) meg tegnapelőtt a Tajtékos napokat és ma hozta is a postás. Akkora, mint a telefonom. Estike virágmagot is adtak hozzá amin meglepődtem. A lapok között néhol vannak virág rajzok amik nagyon jól néznek ki és eddig a történet is tetszik, szórakoztató. :)



2020. dec. 18. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nagyon jó kezdeményezés. A környékemen egyetlen automata van, és akárhányszor meglátom, mindig elfog a vágy, hogy vegyek eddig. Eddig négyet vettem:

- Alice Csodaországban

- Orlando

- Az ötödik pecsét

- Gyöngéd barbárok

2020. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha arra járok, a képembe tolja hogy klasszikusokat kéne olvasni, és elég olcsó ahhoz hogy vegyek is egyet. kicsit agresszív de hatékony. (amúgy tényleg tök cukik, szeretem a borító tapintását olyan puha)
2020. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható, hozzá kell szokni a használatához, de ennyi.
2020. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!