Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Nagymama mindig pöröl a papával hogy más rokonoknak milyen szép gazdag életbe élnek, mert tudtak üzletelni, papa meg csak a munkához értett amiből igen van nagy házuk bútorok minden, csak nem olyan mint a rokonoké, meg ha valaki beteg a családban vagy meghal valaki az utcában nem azért megy oda a mama hogy virasszon hanem Hogy lássa ki miből halt ki milyen házból, és mindig mondja a papanak hogy ha valaki ide be jon hozzájuk mit szól rolluk, pedig mondom szépen élnek szép házuk van, csak a mama mindig többet akart! Pedig nem ez a lényeg az életben a vagyon. Tudom kell a pénz de SZerintem a lényeg a szeretet-egészség-békesség- meg legyen egy szép kis hazad ahol meg húzod magad míg élsz úgy is mindenki meghal egyszer
2020. nov. 29. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan
2020. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező
2020. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mama tipikus falusi, ahol mindenki azt nézi kinek mije van.

Én pl eljöttem faluról külföldre dolgozni, nem tartom már senkivel a kapcsoatot csak anyámmal. És anya így szokta mondani, hogy mikor papómék érdeklődnek felőlem, mindig csak olyanokat kérdeznek, hogy mennyit keresek, vettem e már kocsit és ha igen milyen drága volt. Mikor veszek már házat stb. Aztán majd ezekkel tudnak felvágni az öregek egymásnak, hogy az unokája most kocsit vett stb..

2020. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk anyámék ugyanez :D
2020. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!