Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy több...

Jártatok már úgy, hogy több pénzt kértek el mert sejtették/tudták hogy van pénzetek?

Figyelt kérdés
Ma történt velem egy ilyen eset
2020. dec. 22. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem addig cseszte el a körzeti a fogam, masik lakhelyen meg addig adott olyan idöpontokat amikor zàrva vannak, mig nem mentem magànrendelésükre
2020. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem szoktam elmondani hogy mennyit keresek.

Ha jol keresek, akkor azt valaszolok, hogy pont eleg hogy mindent kifizessem a reszit, kajat stb.

2020. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
Vállalkozó vagyok, a szakmámban nem igazán van két egyforma projekt, max hasonló. Amikor felmérek egy projektet, megnézem kinél vagyok, a beszélgetés alapján kiderül, hogy mennyit hajlandó fizetni az adott ember. Ezt figyelembe veszem az árajánlatnál, s bizony elõfordul, hogy 10-20%al többet mondok, mert tudom, hogy neki ez nem lesz akadály. Mindig minõségi munkát végzünk, ezért nem érzem pofátlanságnak az árakat. Akkor gondolnám annak, ha utólag a kliens nem elégedett.
2020. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
13-as, tehát konkrétan megpróbálod hülyének nézni, amiért van pénze. :D
2020. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Ö legalább öszintén bevallja. Jogalapot is formálva hozzà hogy dehàt egy üzlet erröl szol és nem a két szép szemekröl.
2020. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem lepődök meg a 13-ason, kb ilyen válaszokra számítottam
2020. dec. 23. 17:21
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem nézek hülyének, egy üzlet arról szól, hogy minden résztvevő jól járjon. Hogyha valamennyivel többet kitudok hozni egy üzletből (a realitás talaján maradva, nem dupla-tripla összegekről van szó), miért ne tenném, ha közben a kliens is jól jár? Ha túl magasnak ítéli az árajánlatomat, kereshet mást. Mindenki annyiért dolgozik, amennyiért megéri neki, még egy gyárban sem ugyanannyi mindenkinek a fizetése.
2020. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!