Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire bírjátok a vért?

Mennyire bírjátok a vért?

Figyelt kérdés
rosszul lesztek tőle vagy szeretitek a látványát?

2020. dec. 26. 01:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Hozzászoktam

Teljesen semleges

2020. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

Függ attól, hogy honnan jön és milyen módon. Pl a menstruációs vértől abszolút semmi bajom. Ha az orrom vérzik az sem hat meg. Kisebb karcolások, vágások okozta vérzésnél sem leszek rosszul.

Na de ha valamiből ömlik,spriccel vagy nagy mennyiségben folyik ott biztos rosszul lennék..

egyszer iskolában olyan részletességgel meséltek elsősegély órán a vérzésekről, hogy elsápadtam és olyan érzésem volt, mintha lement volna a cukrom.

2020. dec. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%

Sült sertés vért ettem is. Gyakorlatilag ugyan az, mint a hurka.

Sebet láttam már el és vartam is 16 évesen.


Ellenben, ami hányinger kelt bennem, az a taknyos zsepi asztalon hagyása / tüsszentés a száj szabadon hagyásával (egy könyök halat oda fér, vagy egy zsebkendő, kivéve, ha állat vagy, mint a székes-bp vonalon az ingázók fele).

2020. dec. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Én szeretem a látványát. :D

Vérvételkor mindig mosolyogva nézem, ahogyan keresik a tűvel a bőröm alatt az eret és alig bírják megtalálni. :DD

Volt, hogy többször is ki kellett húzni és be kellett szúrni, mert nem találtak bele, utána pedig kiderült, hogy nem ittam eleget, így kihúzták megint. 😂😂😂

Én nagyon jól szórakoztam, a nővér meg jól felidegesítette magát.

A taknyos zsepitől, az eldugult WC-től és a csótányoktól sem ijedek meg, habár azokat nem szeretem.

2020. dec. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
Én szeretem, nincs vele bajom, ha véletlen megvágom magam akkor szeretem kiszívni is. A női havi vér viszont valamiért undorító nekem.
2020. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
37%
Indul a lepontozás! Hajrá!
2020. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Ápoló szeretnék lenni, semmi bajom a vérrel.
2020. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én szeretem a látványát
2020. dec. 26. 15:16
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

Akinek nincs baja a vérrel le van húzva.

Aki fél tőle fel van pontozva.


Gyerek! Ti nem vagytok tisztába a hasznos / nem hasznos fogalmakkal! Hogy aa fenébe lenne fogalmatok arról, mit jelent a vér látványa?

2020. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Semmi bajom vele
2020. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!