Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a vendég összepiszkítva...

Ha a vendég összepiszkítva hagyta a vécét szerintetek hogy tegyem szóvá?

Figyelt kérdés

A fiam barátnője nálunk töltötte a tegnapi és mai napot, viszont hát hogy is mondjam, nagydolga végeztével nem hagyta makulátlanul maga után a budit. A wc csésze és az ülőke alja is le volt f*sva. Én egy eléggé rendszerető ember vagyok és hát na, zavar az igénytelenség. Nem szeretnék persze bunkó se lenni, mert végtelenül aranyos lányról van szó, de ez azért elég undorító szerintem. És azért 19 évesen úgy gondolom hogy kéne ismerni a kefét meg a higiéniát.


És mielőtt kérdezné valaki, onnan tudom hogy ő volt hogy a wc használat előtt szólt hogy nem talál wc papírt és tudok e neki adni. A fiam épp autóval hozta át a nagyszülőket ezalatt, ezért szólt nekem gondolom. Ezután fél órával mentem be a wc-be és láttam amit láttam. Az idő alatt más nem járt bent.


Holnap délután megy haza a lány, szerintetek nyeljem be vagy beszéljek vele vagy a fiammal erről?



2020. dec. 26. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a fiadnak mondd meg, miután elment a lány.
2020. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne egyenesen a csajnak mond. Az nagyon kínos lenne mindenkinek. Szólj viccesen a fiadnak , hogy Peti ne hagyd úgy a wc-t. Tudod használjuk a wc kefét stb. Ismered a mondást ugye? Mondom a fiamnak hogy értse a menyem.
2020. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

A csaj előtt mond a fiadnak viccesen.

Ez lemaradt az előbb

2020. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még ne szólj.
2020. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Pucold ki!!!!
2020. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg a fiad, fingóba rakta-e a lányt? Ha megkérdi miért, akkor mond el neki, hogy az unokák a WC-ben landoltak.
2020. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez elég gáz... De valószínű nem direkt volt, lehet nagyon sos lehetett neki a dolog. Bár azért ha frócsög is mindenfele a cucc, illik letakarítani. Pláne ha előtte kért wc papírt, tehát lett is volna mivel.
2020. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
A lányt finoman félrehivod és megsugod neki, ez a legtisztább és legdiszkrétebb megoldás.
2020. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy nem a nagyi vagy a papi volt?

Amugy meg olyan nehez elkepzelni, hogy ezek a kerdesek komolyak. Hogy kozepkoru nők itt kerdezgessenej, kerjenek tanacsot szaros wc ugyeben..

2020. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

Biztos hogy nem a nagyiék voltak, mert még meg sem érkeztwk, amikor szembesültem a dologgal.


Én, a kérdező nem egy középkorú nő vagyok, hanem egy apuka.

2020. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!