Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gyerekes viselkedés hogy...

Nem gyerekes viselkedés hogy egyesek láttamozzák messengeren amit írok és nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Talán lerohadna a kezük ha írnának egy választ a kérdésemre amit felteszek nekik?
2020. dec. 27. 10:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Prioritás kérdése én sem mindig írok vissza, lehet kozben épp dolgozom vagy épp süteményt sütök vagy bármi de ha felvillan az üzenet éppen akkor megnézem aztán prioritás függvényében valaszolok azonnal vagy később .
2020. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezen kattogni gyerekes.
2020. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem gyerekes. Felugrik neki az értesítés, elolvassa, megállapítja, hogy már megint te vagy az a dögunalmas kérdéseiddel, és becsukja, majd elmegy a dolgára.
2020. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gyerekes, hogy így reagálsz rá.
2020. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és egy kicsit gyakorlatiasabban nézve: ha böngészőben meg van nyitva egy tab-on face, és a chatablak aktív, akkor is láttamoz az a szar, ha egyébként hetek óta nem láttam a face tabját, mert más tabokon dolgozom. Ha meg telón is megy és értesítésbe engedélyezve van az üzenet, akkor meg sem kell nyitni a messengert a láttamozáshoz.

És még egy: az olyan emberekkel szemben, akik ennyire együgyűen állnak az ilyen kérdésekhez, létrehoztak pár opciót, mint a némítás, messenger kikapcsolása pár embernek, tiltás stb... Gondolom a köv. kérdésed erre irányul majd, ha a hiszti miatt valamelyik "barát" meglépi a dolgot :D

2020. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gyerekes. A te viselkedésed viszont az, hogy figyeled, ki mikor nezi meg a nyamvadt üzeneteidet
2020. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%
"Engem kiborít ez a láttam funkció, mert nyomást gyakorol, hogy visszaírjon az ember. Hát én nem szoktam, csak amikor ráérek meg kedvem is van hozza." Na hát én meg megnézni is csak akkor szoktam az üzenetet, mikor ráérek, probléma megoldva.
2020. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

2 oka lehet:

A) Nem érdekled őket. De ha a szemedbe lenne mondva hogy "ezt utt fejezzük be, nem vagy szimpatikus, nem vagyok rád kíváncsi", megbántanának, vagy hallgathatnák a hisztit. Jobb az úgy ha egyértelmű jelet adnak, így megmondták, de mégse tiportak beléd.

B) Ha élőben szoktatok találkozni, jó kapcsolatot ápoltok, akkor nem azt jelenti hogy nem érdekled. Nem szeret messengerezni, elfelejt visszaírni (elolvassa, elgobdolkozik azon amit írtál, de hallja hogy kifutott a víz/..., és így kimarad), vagy nem messengeres ember. Én is ilyen vagyok. Kérj egy hívást ha nem írnak vissza, mert aki jobban szereti a személyeshez közeli dolgokat, és azért nem írogat, ugyanakkor érdekled, az esténként egy hívással lesz jól.

2020. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes, egyszerűen nem érdekled őket. Én se válaszolok azoknak, akikkel amúgy semmilyen kapcsolatom sincs, csak megtalálnak a hülyeségeikkel. Mondjuk úgy csinálom, hogy megjelölöm olvasottként és utána felé se nézek.
2020. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jó megoldás erre a vissza írásra.


Ha vissza írok, akkor azonnal jön a válasz, meg a következő kérdés és egy végeláthatatlan beszélgetés. Ha csak később írok vissza akkor az a baj, hogy miért nem azonnal.

2020. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!