Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gyerekes viselkedés hogy...

Nem gyerekes viselkedés hogy egyesek láttamozzák messengeren amit írok és nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Talán lerohadna a kezük ha írnának egy választ a kérdésemre amit felteszek nekik?
2020. dec. 27. 10:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehat kotelezed uzenetirasra azt, aki vesztere uzenetet kap toled. Na eppen ezert nem szokta a tobbseg lattamozni azt az uzenetet, amire nem all modjaban irni, vagy fogalma sincs hirtelen, mit mondjon. Akkor jon a felhaborodott kerdes, hogyhogy meg se nezte.
2020. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk én megértem a kérdezőt, mert ez a látamozás elég egy nagy bunkóság. Ha nincs ideje valakinek, alapból ne nézze meg az üzenetet. Ez olyan, hogyha élőben is valaki kérdez valamit a másiktól, nem válaszol, csak kussol, mert "nincs ideje", vagy éppen neki úgy tetszik. Ha nem érdekli, ezt meg lehet mondani, ha a másik nem érti meg, az ő baja. De az illetőnek biztos a nagy kussolásból kéne kitalálnia, hogy a másiknak mi a baja vele.
2021. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
31%
Ja meg hát "nincs mit írjon". Annyit azért mondhatna, hogy majd válaszol rá, hogy a másik ne várjon egy szerencsétlen üzenetre feleslegesen.
2021. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%

"Ha nincs ideje valakinek, alapból ne nézze meg az üzenetet."

Amíg meg nem nézi, nem tudhatja, hogy olyan üzenete érkezett-e, ami csak pár szavas választ igényel, vagy olyan, ami kisregényt.

Simán van olyan, hogy megnézni van ideje, válaszolni viszont épp nincs. De ahhoz, hogy tervezhető legyen a napja/hete/stb., nagyon is fontos, hogy előre ránézzen az üzeneteire, hogy tudja, melyikre kb. mennyi időt kell szánnia, amikor majd válaszolni akar. Pont azok tudják jól beosztani az idejüket, akik valahogy így csinálják.

2021. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%

"Amíg meg nem nézi, nem tudhatja, hogy olyan üzenete érkezett-e, ami csak pár szavas választ igényel, vagy olyan, ami kisregényt."


De ha pár szó se érkezik napokig? Ne hülyéskedjünk már. Egyértelmű, hogy valamire csak akkor nem érkezik válasz, ha pont lesz*rják az illetőt, csak azt nem értem, hogy ez egyeseknek miért esik nehezére megmondani. Én pl. utálok bárkit üzenetben egy szó nélkül hagyni, egy ismerősöm egyszer még elnézést is kért azért, hogy nem tud azonnal válaszolni, pedig ritkán szoktunk beszélni. Érdekes, "senki nem az interneten éli az életét", de bárhová megy az ember, nagy részt nem lát mást, csak telefonozó embereket. Akinek tényleg dolga van, annak még arra sincs ideje, hogy egyáltalán ránézzen a telefonjára. Szóval én ezt bunkóságnak tartom, mert élőben sem hallgatunk, ha valaki kérdez tőlünk valamit. Nyilván nem kell rögtön, abban a pillanatban válaszolni, ahogy meglátta, de amikor már órák telnek el és semmi, az eléggé idegesítő tud lenni.

2021. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!