Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik nem ünneplik a karacsonyt?

Figyelt kérdés
Ha vesznek is ajándekot a szeretteiknek, akkor sem vesznek maguknak díszeket, fenyőfát, karacsonyi kellékeket, nem néznek karacsonyi filmeket, stb.

2020. dec. 29. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok róluk , szerintem nem volt hagyománya a családjukban és így ők sem vitték tovább.
2020. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
11 Nálunk sajnos volt hagyománya a családban, minden év egyik legrosszabb időszaka volt, tömény gusztustalan képmutatás. Bennem például ezért sem alakult ki a szeretete, azóta is hidegen hagy.
2020. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekli, nem szereti, vagy a családjában sem tartják. nem tudom mi mást kéne gondolni.
2020. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jól teszik.
2020. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Semmi.

Mondjuk gyerekként furcsa volt, hogy a folyton templomba rohangáló nagyanyámnál annyiban tér el a karácsony egy teljesen átlagos hétköznaptól, hogy elmegy az éjféli misére. Amúgy nemhogy fa vagy díszítés nem volt, de mégcsak picit másabb kaja vagy egy "boldog karácsonyt!" odalökése sem a gyerekei vagy az unokái felé...

2020. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15


Szigorúan véve ez a legkeresztényibb módja a karácsony ünneplésének. Szinte minden más csak pogány népszokás.

2020. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
85%
Kell róluk bármit is gondolnunk? Muszáj mindig, mindenkit és minden viselkedés formát felcimkéznünk? De akkor legyen: azt gondolom róluk, hogy azt csinálnak a karácsonyukkal, amit csak akarnak. Mindenkinek szíve joga úgy ünnepeni vagy épp nem ünnepelni, ahogy akar, vagy épp nem akar. Kit érdekel? Én legalább 15 éve nem ünneplem a névnapomat és 10 éve a születésnapomat sem. Pedig még csak 30 éves vagyok.
2020. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!