Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell lepontozni a másikat?

Miért kell lepontozni a másikat?

Figyelt kérdés

Észrevettem nem egy kérdésnél, hogy az értelmes és hasznos válaszolókat lepontozzák. Vagy pl én is válaszoltam egy kérdésre, leírtam a saját tapasztalatomat aztán a válaszom haszontalan. Na de miért? Miért nem pontozzák le azokat, akik trollok vagy baromságokat írnak össze meg vissza?

Ez is a magyarság kisebb rosszindulatúsága lenne?:D (mielőtt támadnátok a “Nincs nagyobb problémád ennél?” dologgal, csak feltettem egy egyszerű kérdést)



2021. jan. 6. 07:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Ezt sokan a nemtetszésük kifejezésére használják. Mások meg azért húznak le, mert nem értenek egyet veled.

De biztos vannak olyanok is, akik csak kedvtelésből, hogy na majd hú de kiszúrok veled, hogy lepontozlak.

2021. jan. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Még jó, hogy a kérdést nem lehet lepontozni, mert azok is le lennének. Rosszindulatból, ostobaságból is lepontoznak, aki szerint csak a saját véleménye lehet jó, vagy nem tudják értelmezni a kérdést.

Sokan annyira okosak, hogy még azt is tudják, hogy melyik a kedvenc csokid, mert ilyesmi kérdésre adott választ is láttam már lepontozva.

2021. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Vannak akik az idiota pontszerzes miatt is lepontoztak masokat, ha elottuk par hulye mar lefele pontozott, akkor kovetik ok is ezt a tendenciat a pontok miatt.
2021. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Le kell váltani.

Megoldás: válaszok alapján válasszon ki magának legjobb választ. Tehát egy adott kérdésben csak 1 választ pontozhat fel.

2021. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

Miért kell lepontozni a másikat?


Miert kell komolyan venni a pontozast? Kit erdekel, hogy ki mit pontoz?


Komolyan nem tudom miert erdekes ez a pontozas.

2021. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Sok a kisgyerek az oldalon ... nekik fontos az ilyen pontozhatas es a statisztika, ok igy szocializalodtak a jatekok vilagaban ... azt szoktak meg, hogy harcolni kell a pontokert :)))
2021. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Figyeld most mennyien pontoznak le .

Akik le pontoznak azok nem magyarok !

2021. jan. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Sokan így vezetik le a kisebbségi kumplesszumaikat...
2021. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
#7-es, azok az igazan magyarok. Nem csoda, hogy europaban mindenki utal minket 😂
2021. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Sok kérdésnél kétrészre szakad a tábor, egyik azt mondja: "fehér" másik "fekete", átmenet nem nagyon van, érzelmi alapú lepontozás.

Nem lehet tudni miért, olvastam régebben, hogy jogász is panaszkodott, aki releváns tanácsot adott, mégis lepontozásban részesült.

2021. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!