Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek kinevetik a sikertelensegeim?

Figyelt kérdés
Egész életem során sikertelen voltam nem volt senkim es semmim a legalapvettobb dolgok sem sikerültek jogsi,erettsegi semmi,mert olyan trauma ert hogy már elni se volt kedvem es nem erdekelt hogy mi lesz később,annyira megtörtem lelkileg es a mai napig nem tudok túllépni ezen,mert meg a barataim is kinevetnek ha feljön ez a téma,es annyira faj es ez mar maradando ezt hordani fogom örökké, ez miatt nem tudok atlagosan élni mint egy normalis ember,nem tudok kapcsolatokat letrehozni mert ezek a sebbek akadalyoznak nagyon, senki nem tudja azt hogy miert nem sikerult ez vagy az, ők nem eltek at amit en,napiszinten bantottak a kulsom miatt, lanyok is kinevettek mert csunya vagyok, emberek kozt is hallom és érzem hogy figyelnek rolam beszelnek es neha hallom hogy mondják hogy ez hogy ez milyen csunya,ezek megmaradnak az emberbe es senki nem tudja milyen érzés ezt kapni nap mint nap, ezek miatt nem sikerult soha semmi mert gyenge voltam nem erdekelt semmi,nem tett boldogga,nem tudtam hogy minek oruljek, hogy lesz egy jogsim? De minek ha nincs senkim? Kivel menjek akárhova, magamnak kocsikazzak, minek legyen erettsegim ugy se er semmit....nem tudok tullepni mert a múltam felhozzak es ezzel támadnak le, hogy haha neked nincs ez se meg meg az se. Azert irtam ki hogy hat ha valaki ír nekem egy olyan velemenyet ami felnyissa a szemem, vagy egy kicsit is segít lelkileg.

2020. szept. 8. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Furcsa, hogy mindenki kinevet ilyenek miatt, ilyet csak primitív emberek csinálnak és furcsa, hogy ezek szerint minden ismerősöd ilyen. Hány éves vagy és milyen trauma ért?
2020. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus a tarsadalomban pedig hogy a szerencsetlent szànjàk megvetik kiröhögik.

Aztan ha csak egyetlen dolga is lett ami nekik nincs, veletlen sem örülnek vele együtt, hanem vàltanak irigybe.

En azt tanacsolom, kezdj apro sikereket elerni. Tüzz ki apro celokat. Majd nagyobbakat kihivasokat stb.

Nem baj ha el el buksz. De VEDD észre amikor egy csatàt is megnyertél.

Erösitsd magad belül.


Mert az elveid ha ugy sincs senkid minek a jogsi stb,- kifordithatók.

Ha ugy sincs senki, aki beleszoljon, akkor BÀRMIT meg is tehetsz. Barmit kiprobalhatsz, szabad vagy.

2020. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a társadalmunk ilyen. De nyugi: 1* fent, 1 lent.
2020. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2-esnek ebben igaza van. Bármit csinálhatsz, nem szól bele senki, nincsenek elvárások. Ne más ember miatt akarj elérni valamit.
2020. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni.. Mit függsz mások véleményétől.én ezeket levegőnek se nézem.
2020. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kúltúrális retardáció miatt.
2020. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!