Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért van? Minek tudható be?

Ez miért van? Minek tudható be?

Figyelt kérdés

Álltam a buszmegállóba (falu) és az egyik volt tanárom (10 éve tanított utoljára) kikisérte a fiatal gyerekeket a buszmegállóba. Ő is átjöt a megállóba.



Az futott át rajtam hogy ,,Na ennek is ide átkell jönnie" "fsz kivan,,


Úgy tettem mintha észre se vettem volna. Majd egyszer csak látom hogy jön oda. Köszönt: Pl legyen Gáboq a nevem. Szóval köszönt: ,,Szia Gábor" mondom neki hogy ,,csókolom, észre sem vettem hogy itt van" (amugy észrevettem, de franc se volt kiváncsi rá) Legyen példaként a városom Szeged. (Nem ott élek, ez egy példa) Kérdezte: ,,Mész szegedre" ? ,,Mondom neki igen megyek" (Muszáj volt jó pofizni, egyébként meg pup volt a hátamon, főleg hogy ma nem jó kedvembe voltam) elkezdi "Mész dolgozni,, mondom nem. Azt hazudtam neki hogy megyek a kórházba vérvizsgálatnak az eredményét kikérni. Erre mit válaszol szerintetek? ,,De ilyenkor már nincs lelet kiadás" Na ilyenkor jól magam alá vágtam a fejszét, hogy ez honnan a francból tudja? Erre a válaszom az volt hogy de én ilyenkor kértem a lelet kiadást. Ezt a témát ott le is zártuk. (Egyébként azért nem mondtam el őszintén, mert pszichologushoz mentem aznap) és nem akartam hogy tudja.


Kérdezte azt is hogy ,,Dolgozol" Mondom neki nem. ,,Na és van már nőd"? Mondom neki nincs és nem is kell. Aztán meg is jöt a buszom, felszálltam, leültem. Meg sokan szálltak még fel. 1 percig állt a busz. Kinézek az ablakon, látom száll be a kocsijába, elkezdi nyomkodni a telefonját, és utána valakit hív. Na most az életemet tenném rá, hogy felhívta a kórházat és megkérdezte hogy Horváth Gábor tényleg oda megy-e a vizsgálati eredmény miatt. Gondolom ott meg megtudta hogy ilyenkor nincs lelet kiadás, és nem volt ilyen páciens. Amikor elindult a busz, lerakta a telefont és engem nézett a kocsiból (félszemel láttam) mert én meg félig arra néztem, nem túlfeltünően.


2021. jan. 7. 22:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld a legközelebbi alkalommal elmondani a pszichológusodnak. Megértem, hogy aggódsz, de ő biztos tud segíteni neked. Jót tesz ha beszéltek róla.
2021. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
#8: Igen, az! :-) Az 5-ös én voltam, a 4-es nem, a % véletlen!
2021. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#9 Valamit vagy félreértettél, vagy én fogalmaztam rosszul.


Akkor leírom: Felhívta a kórházat, és megkérdezte ilyenkor is adnak - e ki vizsgálati eredményeket. Amikor mondta az orvos neki hogy ilyenkor már nincsen lelet kiadás, akkor jöt rá hogy hazudtam neki.



"A másik, honnan tudná a kórházi recepciós (akárki), hogy te hova mész?,, Mivan??? A tanárnak mondtam melyik kórházba megyek. Onnan már nem volt nehéz telefonálnia. Nem értem hogy jön ide a recepció?



,,Lehet magán úton is labort nézetni, azt hogy ellenőrizné? " Jézusom, búj el. Mondtam a volt tanáromnak hogy tb alapon, meg melyik intézménybe. Nem hülye, mert ő meg abba a városba lakik.

2021. jan. 7. 22:37
 14/23 A kérdező kommentje:
#11-es ismételten a 3-as 4-es válaszóló. Te tényleg dedosnak nézel? Valószínű valami cigó putris lehetsz. Eltudom képzelni hogy egy 10 éves cigánygyerek irogat.
2021. jan. 7. 22:39
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem sima üldözési mániád van szerintem. Volt egy hasonló kolléganőm, ő paranoiás volt, mániás depresszióval megspékelve. Pont uganilyen képzetei voltak: őt követték, ha valaki telefonált és közben ránézett, akkor biztosan róla beszélt. Egy időben az irodában még a monitort is letakarta, ha bent kajált, mert azon keresztül megfigyelték az akárkik. Aztán kapott gyógyszert, ha beszedte, akkor egészen kezelhető volt, amúgy ijesztő volt az egész nő.

Tényleg említsd meg a pszichológusodnak ezt az esetet és kérd ki az ő véleményét. Szerintem sürgős segítségre van szükséged, és lehet hogy komolyabbra mint egy sima pszichológus.

2021. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ennyi degeneráltat te jó isten. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤔
2021. jan. 7. 23:56
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszed észre, hogy te mész szembe a forgalommal?
2021. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%

Én teljesen elhiszem, hogy nincsenek gondok nálad. Vannak ilyen emberek, akik tényleg mások élete körül forognak. Sok kérdés is van arról, hogy pl. egy gyerek a faluban bemegy a boltba vesz valamit, az anyjának az ismerősei pedig azonnal elpletykálják hogy mit vesz, miért volt a boltban, meg ilyen hülyeségek.


Egyébként miért nem mondod neki, hogy nincs semmi köze hozzá?

Vagy az is jó, amikor valami orbitálisat hazudsz, hogy mész bulizni a barátaiddal hatalmasat, és hogy már volt 5 nőd, most szeded fel a hatodikat is, stb.

Ilyenkor gyorsan elkezdene járni az esze, sok erőfeszítést tenne hogy utánajárjon mennyire igaz, aztán ha újra szembe találkozol vele, mondod, hogy csak vicceltél.

2021. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, 5-ös már nem én vagyok lol...
2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

De ezen azért behaltam:


"A százalék alapján valóban egy és ugyanaz a személy. Na most is üldözési mániám van? :)"


Na, épp ennyire releváns a gondolatmeneted. :D Megpróbálod bele magyarázni másokba a valótlan állításaid.


[link]

2021. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!