Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak velem van ez?

Csak velem van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, csak velem van ez Nyakamtól lábamig fehér vagyok, visszont az arcom, világos barna ... vagyis hát nem kleor de nem is fehér rendeltem a whis-ről egy ilyen krémet.. lehett tőle valami bajom? Szeplős lány vagyok..es szeretem a szeplőim... Ha rákanem akkor elfognak tűnni a szeplőim? Nagyon látszik hogy bőr fehérítő krém van az arcomon , előre is köszönöm mindenkinek, és amúgy neharagudjatok, a értelmetlen fogalmazásért... és a helyesírási hibákért de angliaban lakkom itt is születtem.. a választ, előre is köszönöm

#Börfehérités
2021. jan. 10. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak eltűnni a szeplőid. Nagyon hülyén nézne ki egy csinos, fehér bőrű nő kreol arccal. Nem a kreol a baj, hanem az arányok.

Azt írod, fehér a bőröd, az arcod kreol, viszont fehérítővel kened.

Ne kend. Maradj természetes.

2021. jan. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. csak hát az a baj hogy pl strandon vagyok és ott is hülyén néz ki hogy nyakamtol lábamig, fehér vagyok az arcom peddig barnásabb..😅❤
2021. jan. 10. 04:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fényvédő krémet(naptej) kenj rá, és akkor nem fog lebarnulni az arcod :) wishről meg sztem ne kend rá a krémet, veszélyes összetevőket tartalmazhat.
2021. jan. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fehérítő krémet rendeltél(amit azsiaban sokan hasznalnak), attol eltűnhetnek amúgy a szeplők is :/
2021. jan. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teenyleg köszönöm a válaszokat ❤ hát még nem próbáltam... és még nem jött ki... visszont naptejet és fényvédőt már vettem... Csak hát olyan hülyén néz ki az arcom.. arra gondoltam hogy lehet bőr hámlasztóval kicsit világosabb lessz, mert hát ugye alapból fehér csak lebarnult az arcom és azóta ilyen... de az se segíttet..
2021. jan. 10. 04:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!