Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal vagy kapcsolatban vagy...

Azzal vagy kapcsolatban vagy élsz együtt akivel szeretnél?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van.
2021. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
A jelenlegi helyzetemmel meg vagyok elégedve. Amint tudok, berendezkedek ah egyedül élésre 0 kapcsolattal.
2021. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Jelenleg nincs barátnőm de most abban a helyzetben vagyok, hogy olyanokkal már nem is randizgatok akin látom, hogy úgysem működne hosszú távon. Mostmár úgymond az igazit keresem, hosszú távra.

30F

2021. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem a kérdést. Ez olyan, mintha szerinted katalógusból lehetne válogatni. Eldöntöm, hogy milyen extrákat akarok, és megrendelem.

De az szerencsére nem így működik. Olyan emberrel élek, akit szeretek, ő is szeret, egyikőnk se hibátlan, de ezzel együtt is el tudtuk egymást fogadni. Ha 12 éves kislányként leírtam volna a nagy őt, rohadtul nem így néz ki. Viszont a megálmodott nagy ővel csak a 12 éves kislány énem lenbe boldog, én két perc alatt kapnék tőle agyfas2t.

Nem tudom, hogy érted-e egyáltalán, amit írok. Hogy az, hogy valaki tökéletes, nem azt jelenti, hogy jó neked. Az, aki neked tökéletes, meglehetősen tökéletlen, pont mint te. Az, hogy neked valaki egy jobb-mint-a-semmi, másnak lehet tökéletes. Attól, hogy neked xy nem tetszik, a párja nem beéri vele, hanem őt választotta.

Ezek bonyolult dolgok, ha valaki megreked ott, hogy van a szép meg a nem szép.

2021. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Úgy értettem,hogy azzal élsz e együtt akit szeretsz.Esetleg mást szeretsz már de egy másik kapcsolatban élsz még.Vagy mást szeretsz de ő nem ezért bele mentél egy másik kapcsolatba stb...nem sztárok utáni vágyakozásra gondoltam itt.
2021. jan. 11. 00:06
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem és nem is fogok, mert ő neki van más.
2021. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Hát igen mai házasság és párkapcsolat 😁😁😁 jól leirtad kérdező..

Együtt lenni valakivel, sőt együtt élni valakivel és jaj szeretlek, meg stb.. közben mást szeret az egyik, és más emberre is vágyik.

Az ilyen nem kapcsolat, és nem igaz szeretet:) ha igy van lépj, mert mindkettőtök idejét csak huzzatok..

Ezt inkább nevezném b@s*ó társnak,h jó h van elvagyunk, de mást szeretünk. F*cklogic

2021. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Azzal vagyok kapcsolatban, akit szeretek.
2021. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
7es vagyok, a 8as válasza a normális :) azt erősítem.
2021. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Kíváncsi vagyok, miért lettem lepontozva 8# 😂
2021. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!