Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vágytok már Ti is arra...

Nem vágytok már Ti is arra hogy visszatérjen a régi Élet?!?

Figyelt kérdés

sétálni a barátokkal barátnővel kézenfogva maszk nélkül

gyerekeket látni játszani parkokban dühöngőkben focizni

a legkisebbeket meg látni rajzolni a járdára aszfaltra....

nem nem vagyok golyós max realistaidealista.....



#ember #új élet #óember #régiélet #bűnazélet #régiszerelmek
2021. jan. 12. 21:48
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
28%

Soha nem lesz már ilyen :) Új idők jöttek el, a "múltat végképp eltörölni".


Már most, hogy elkezdték az oltásokat, jön az "új vírus" ígérete - nem lesz ennek vége sosem. Fentről nézve így is az ideális. Nincs tüntetés, nincs hangoskodás, nincs éjszakai élet ami a "bűnözés melegágya" a bigott vezérek szerint, és a levesbe csak néhány diszkótulaj meg pár koncertszervezős cég megy, az meg "kibírható" odafentől, ha cserébe kicsit szorosabbra lehet fogni a pórázt és közelebb kerülhetünk a számukra kívánatos orwelli (leginkább 1984) világhoz.


Úgyhogy ne álmodozz. Már most beígérte valamelyik német "tudós", hogy 2021 végéig minden marad így. Bár kíváncsi leszek akkor, hogy az "5%-os gazdasági emelkedés" az hogyan is fog megvalósulni, mert a kettő eléggé üti egymást. Ha nincs fogyasztás és turizmus, akkor nem lesz "hű, de nagy gazdasági visszatérés" sem.

2021. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
53%

Nincsenek barátaim, sajnos barátnőm se volt, de már rohadtul örülnék neki, ha végre minden visszaállna a normális dolgokba. De elvileg feb 1-jétől ugyanúgy marad a távoktatás:(

18/F

2021. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
63%
Szeretnék fél részegen egy discoban egy szintén fél részeg nővel irgalmatlanúl összegabalyodni
2021. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon hiányzik, a december is olyan sivár volt így. Hiányzott a vásár a hangulata. Meg úgy minden.
2021. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
80%
de de . hiányzik
2021. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
22%
Le lehet pontozni - de ugyanígy lepontoztatok nyáron is, amikor mondtam, hogy ez lesz még 2021-ben is. Eddig engem igazol az ami történik. És nem is lesz vége egyhamar, ha egyáltalán vége lesz.
2021. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
65%
Szeretnek Rodosz nyaralni es elvezni az egei tenger látványát
2021. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
35%
Szeretnek Brener hagon athajtani hegyeket csodalva Szeretnek Whortersee partjan melyzold szinet szemlelni.. Salzburgba Mozart csokit enni.. Ermitazsba regi muveket csodalni Petervaron feher ejszakakat megnezni.. Szeretnek izlandi gejzirek meglatni Szeretnek Brnoban moto gp futamon szurkolni Praga 100 tornyat latni.. Louvrban Monalisa mosolyat meglatni.. es persze nagyon hianyzik a szabadsag Iron Maiden koncertek Verdi opera estek valo reszvetel
2021. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
79%
6os! Csak én hallottam hogy kb úgy tervezik tavasz végéig járvány, nyáron most sem lesz, majd ősszel egy gyenge hullám. Kb 3 honapja hallottam.
2021. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
23%
Szeretnem Furedi Anna balon ott lenni.. es emberek boldogsagat mosolyat ujra latni
2021. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!