Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek örökre marad a maszk?

Szerintetek örökre marad a maszk?

Figyelt kérdés
Ha az egész COVID járvány majd enyhül és nem lesznek korlátozások,szerintetek ettől függetlenül lesz/lesznek akik akkor is maszkban fognak járkálni?

2021. jan. 14. 02:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
53%

7# Aki meg mindig bedol ennek a sok faszsagnak az a buta.

De persze ha te rettegsz maradj csak otthon, eggyel kevesebb hulye az utcakon😀😀

2021. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
35%

#11

7-es vagyok, nem rettegek. De ostobaságokat azért nem hordok össze, mint te.

2021. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
19%

11# Jajj én nagyon bírlak. Az ilyenek pilláznak be a háziorvoshoz romos állapotba, hogy "doktor úr, tegnap még semmi bajom nem volt", majd mikor beutalják a kórházba kezelésre, na, akkor mondanám neked hogy sorry, minden lélegeztetőgépünk foglalt.


Akkor talán megértenéd hogy helló.

Mert ugye amit te nem látsz, az te szerinted nincs.

2021. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
24%

#5 ténylet nagyon buta vagy és félinformációkból kreáltál magadnak egy kitalált valóságot.

A reptereket elsőként zártuk le a britek elől, éy utolsóként nyitottuk vissza.


Még szerencse, hovmgy orvosszakértőként itt vagy te, aki megfejtette a harvardi professzorok helyett is, hogy ezt a vírust kifejlesztették. Még talán azt is tudod, hogy bilgéc volt az.


Majd mindjárt jön az idétlen kétbites válasz, hogy "fideszbérenc" stb

2021. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim válasza:
63%

Remélem nem mondjuk én alig hordom ill csak az orrom alatt!!

Nem érdekel a vírushisztériájuk,totál hü......nek nézik az embereket miért nem jönnek rá

2021. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
6%

Na jólvan laposföld hívő konteós birkák. Törlöm is a kérdést a listámból, mert egy értelmes válaszra is csak a lepontozás jön.

Ti meg higgyétek csak azt hogy bilgéc találta fel a vírust, meg, hogy a zoltással csipppet adnak beee. Aztán reméljük, hogy az ecolúció teszi a dolgát a konteóhívő 70 IQ alattiakkal xD

2021. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
77%
Félek, hogy igen, mert mindig fog jönni az X+1. variáns.
2021. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mit szólnak ehhez az ajakrúzs kereskedelemben.
2021. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
96%
Sokan hordják, én is ahol elő van írva, de az üres utcán lehúzom. Nagyon várom már, hogy vége legyen ennek a mindennapos farsangnak. Április vége felé erősen vissza fog esni a maszkhordási kedv, jön a meleg, egyre erősebben izzadunk, plusz növekszik az UV sugárzás. Szépen fogunk kinézni, ahogy az arcunk alsó fele világos marad, miközben a szabadon hagyott részek egyre barnábbá válnak. Ez viccnek is rossz.
2021. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszig el tudják ezt játszani, bár most sem tartja be mindenki szerencsére. Utána csak jön a forradalom, nagyon remélem :) De ha nem jön, meg is érdemeljük a sorsunkat, dögöljünk is meg.
2021. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!