Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen típusú kérdések bosszan...

Milyen típusú kérdések bosszantanak fel titeket itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Írhattok konkrét kérdést is, de általánosságban is. Engem pl azok a kérdések tudnak őrületbe kergetni, amikor valakinek a kérdése úgy kezdődik, hogy "Csak én gondolom úgy, hogy...?" vagy "Csak szerintem van az, hogy...?"

Tehát ezek a "csak én", "csak nekem", "csak engem" típusú kérdések, hiszen egyértelmű, hogy nem csak ő :D


2021. jan. 14. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Amiket felsoroltál, azon kívül a "titeket is zavarnak azok a kérdések, hogy ...?" kérdéseket sem szeretem.
2021. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Savanyú lábszab, és társai.
2021. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Mikor megyünk suliba?

Régi, rossz viccek (miért feszül Superman ruhája?) kérdésként feltéve

Az a csaj, aki fura állatokat akar tartani

Akik beadandókat akarnak íratni másokkal

Nem kérdés, de az a férfi, aki az összes öltözködéssel kapcsolatos kérdés alatt kifejti, hogy mennyire "búzás" (😣), ha a lányok nadrágot hordanak és ők ennyi erővel miért nem vehetnek fel női ruhákat

2021. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
az olyanok, amiket ha a kérdező gugliba másolna akkor választ kapna egyből.
2021. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Engem egy kérdés sem zavar, még a legidiótábbak sem. Viszont a válaszolókból szerintem mindenki találkozott olyannal aki mindenkinél okosabb de a kérdésre nem válaszol csak kioktat+azok akik mindig belekötnek a helyesírás a, mik ők? Valami írástudósok vagy mi?!
2021. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2021. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit off: 3.a "mikor megyünk suliba?" miért idegesítő? Tényleg nagyon nagyon rossz itthon ülni 3 hónapja, ez az egész tanulási rendszer gáz. Szóval én úgy érzem,hogy ez jogos. Persze nem tudhatja senki biztosra, de azért hátha a felnőtteknek kicsit több rálátása van,vagy nem tudom

Amúgy a kérdésre: a "búzás" pasi engem is iszonyatosan idegesít, amikor lányokra írja ezt akik nem csak szűk ruhákat meg szoknyát hordanak

És még az is, amikor valaki kiír egy "kérdést" úgy hogy megvan a saját véleménye,csakhogy itt fújhassa

Vagy ha valaki kiírja, hogy "jogos e" amit csinált/mondott vkivel,aztán sehogy nem lehet meggyőzni,ha nincs igaza

2021. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Teljesen jogos, ez igaz, de senki nem tud semmit. A válaszok is többnyire a "a jósok az ezotéria-kategóriában vannak" és a "minek ezt naponta ötszázszor kiírni?" között mozognak és tulajdonképpen az ő véleményüket is jogosnak tartom.

2021. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Lehetek terhes,a méhszájnál turkáló idióták,abortuszom lesz,úgy félek,vega anya-vega baba.
2021. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

8. Persze ez is igaz,teljesen megértem

Csak jó lenne már olvasni erre vmi megnyugtató választ:D de persze, sajnos senki nem tudja

2021. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!