Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen típusú kérdések bosszan...

Milyen típusú kérdések bosszantanak fel titeket itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Írhattok konkrét kérdést is, de általánosságban is. Engem pl azok a kérdések tudnak őrületbe kergetni, amikor valakinek a kérdése úgy kezdődik, hogy "Csak én gondolom úgy, hogy...?" vagy "Csak szerintem van az, hogy...?"

Tehát ezek a "csak én", "csak nekem", "csak engem" típusú kérdések, hiszen egyértelmű, hogy nem csak ő :D


2021. jan. 14. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Az amikor nem saját élet szituációból jövő kérdések vannak, hanem csak ilyen általános unatkozós. Szexben sokilyen van. pl lányok mekkora a melletek.
2021. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
A politika rovatban a fideszesek agymenései a fordított valóságukkal.
2021. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben írt még a jobbik eset. Legalább nem hiszi, hogy minden ember a földön ezzel a problémával küzd.


Engem bosszantani nem bosszant, de értelmetlennek találok sok kérdést. A kérdések jó része 2 perc meditációval megválaszolható lenne saját magának. Főleg az önismeret és emberismeret 0 kérdéseket furcsállom, ahol akkora egyértelmű blődséget kérdeznek, mint egy fél nap.

2021. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen az egyik válaszoló vagyok, ezt kihagytam: van,hogy a kérdező teljesen meg van győződve valamiről, és csak azért teszi fel a kérdést hogy mindenkivel közölhesse:D
2021. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Önigazolós
2021. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

az olyanok, amiket ha a kérdező gugliba másolna akkor választ kapna egyből."


Én meg az ilyen válaszokból vam elegem ez az oldal azért van higy feltegyél kérdéseket nem azért hogy kioktasd hogy hát gugilzd be mert erre nem kiváncsi ha ezt tudja az emmber írni csak akkor minek ír egyártalán?

2021. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A szexuális típusú kérdések amit csak azért ír ki a kérdező hogy ráhúzzon és privát üzikkel fárassza a hozzászólókat.
2023. febr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!