Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy jó barátom (lehet,...

Van egy jó barátom (lehet, hogy csak volt), akit már vagy 1000 éve ismerek, de összevesztünk és letiltottam?

Figyelt kérdés
Már nem is tudom, mikor történt, pár hónapja. Elég pitiáner dolgon vesztünk össze, a lényeg, hogy én egy kicsit féltékeny lettem, mert lett egy barátnője (egy exével jött össze), akit én valahogy nem tartottam elég jónak őhozzá, és hát a lány miatt már nem akart velem beszélgetni sem, illetve meg sem látogatott (külföldön dolgozik). Egyik beszélgetés alkalmával mondott valamit a lányról, én erre elég indulatosan, gusztustalanul reagáltam, és letiltottam mindenhol. Ő sem törte magát, hogy megkeressen, de most, hogy beléptünk az új évbe, a tavaly elrontott dolgaimat igyekeznék helyrehozni. Most viszont nem merem bejelölni sehol, mert nem tudom, hogy a lány mennyire féltékeny típus, és nem akarom, hogy bármilyen konfliktus alakuljon ki közöttük azért, mert én írnék a srácnak egy pár sort. Közös ismerőstől tudom, hogy nagyon boldogok, nem akarok belerondítani, csak bocsánatot kérni az egyik legjobb barátomtól, aki mindig mellettem állt a bajaimban. 11 éve ismerem, és hiányzik, hogy még akkor is meg tudott nevettetni, amikor hajszálnyira voltam attól, hogy eltegyem magamat láb alól. Mit tegyek? Tegyek egyáltalán bármit?
2021. jan. 16. 04:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végül megtaláltam az email címét, és írtam neki egy bocsánatkérő levelet. Ha nem is válaszol, remélem majd elolvassa, és majd megbocsát.
2021. jan. 17. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!