Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már a maszkban rosszul?

Voltatok már a maszkban rosszul?

Figyelt kérdés
Eladóként dolgozok és rosszul lettem, ráadásul pont akkor amikor fizettek, nagyon ciki volt. Egésznap rajtam kell ugye, hogy legyen, bírom általában, de ma mondjuk nagy volt a hajtás.
2021. jan. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam még rosszul maszkban. Ebben az időjárásban jobban megindul az orrváladék, attól lehetek rosszul, ha nem fújom ki időben, de ez maszktól független.
2021. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Bárki bármit mond, nem normális abban a sz*rban lenni egész nap.
2021. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem normális maszkban lenni 8 órán keresztül, de azért az is fontos, hogy milyen fajta maszk van rajtad. Ruhamaszkban pl levegőt se kapni, és még csak nem is véd, szóval olyat ne használj.
2021. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nyáron volt rosszullétem a nagy melegben mert nem kaptam egyszerűen levegőt a maszkban. Az egy házilag gyártott maszk volt 3 rétegű de alig lehetett levegőt kapni benne főleg a befülledt 40 fokos raktárban. Ezek az egyszer használhatós maszkok egy fokkal különbek de még azok sem a legjobbak de így télen hidegben ott is viselem ahol egyáltalán nem kell nálunk a kis forgalmú utcákban nem kötelező hordani de ilyenkor jó mert nem fagy szét az arcom és a bőröm sem szárad ki. A sálba mindig beleizzadok még télen is, de ez a maszk így pont jó. Nyáron kegyetlen.

Egyébként sem egészséges 8-10 órán át viselni a maszkot. Barátnőm 12 órásba dolgozik náluk csak akkor nem kötelező ha 2 méteres távolságot tudják tartani biztonságosan egymástól akkor nem kell hordaniuk.

2021. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!