Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is megfordul minden...

Másnak is megfordul minden nap a fejében hogy meg akar halni vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Van, akinek igen, de annak az élete nem jó, és tisztán jelzi, hogy ideje változtatni. Egy pszichológus kezdetnek jó ötlet...
2020. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem normális, de gyakori. Megoldhatatlan, vagy annak vélt problémák tartós fennállása. Gyász, bánat, gyűlölet, sérelmek, kilátástalanság, szégyen, önutálat és még sorolhatnám. Amikor elhiszed, hogy nincs semmi remény.

Én úgy tapasztalatom, hogy remény mindig van. Ha nem látod, akkor vagy eltakarja valami, vagy rossz helyen állsz. Bárhogy is vagy a valaminek, vagy neked mozdulni kell.

Álltam már az öngyilkosság szélén. Az tartott vissza, hogy ha már ennyire nem ragaszkodom semmihez az életemben, akár le is mondhatok mindenről és újat is kezdhetek.

2020. febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég gyakran mostanában.
2020. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap az irodában ott tartottam, hogy ott helyben teszem meg, ha más ötlet nincs, a vészkijáratul funkcionáló ajtón megyek ki és valahogy leugrok.


Ha az élet egyszerre túl sok problénát ad és az igenis fáj.

2020. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy nap többször is de általában csak munka közben. "Ideje váltani" kösz a tippet :D eddig nem jutott eszembe.....
2020. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
59%
Szia. Nekem nemrég halt meg mind a két kisbabám, rá 1,5 hónapra apukám. Azt hiszem ezek elég nagy tragédiák ahhoz, hogy az ember elgondolkozzon az életén, DE egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy meg akarok halni! Nem hiszem, hogy bármi olyan gondja lehet valakinek amin nem lehet segíteni! Mindenre van megoldás.
2020. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!