Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van egy boldogtalan...

Mi értelme van egy boldogtalan és magányos életnek? 26F

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ideje érzem ezt hogy teljesen értelmetlen és boldogtalan az életem. Csak telnek a napok egymás után, de nem jutok egyről a kettőre, most éppen közel egy évig voltam munkanélküli, a jelenlegi helyet ahol csak egy hónapja vagyok pedig nem szeretem. Nincs semmi pénzem, sem saját lakásom, sem kocsim, utálom hogy még mindig szüleim tartanak el. Nem is vagyok életrevaló, minden nehézségtől megrettenek, nem vagyok kitartó, nem vagyok motivált sem, egy nagy balféknek érzem magam akinek semmi nem jön össze. Barátnőm sem volt még soha, a kinézetem is egy nagy nulla erre még rátesz egy lapáttal a csóróság és életképtelenség.
2021. jan. 24. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a következménye egy elrontott pályaválasztásnak, középiskolában nagyon jó tanuló voltam, de aztán egy teljesen értelmetlen szakot választottam egyetemen, ott eltöltöttem 5 évet közben pedig elszaladt mellettem az élet, kikerültem 24 évesen egy teljesen hasznavehetetlen diplomával és nulla munkatapasztalattal.
2021. jan. 24. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy fogom fel az életet, hogy nem tudom, ez az egy van-e, vagy lesz-e még több, de miért is ne hozzuk ki belőle a legtöbbet. Én is 26 vagyok, két egyetemet is otthagytam mire a megtaláltam a harmadikat ami tetszett is, de a mostani munkámhoz nincs is szükségem a diplomámra. Ne érezd úgy, hogy a végzettséged meggátol abban, hogy tanulj valami újat ami jobban érdekel. Végtelen mennyiségű kurzus van online, bármi lehetsz még. A legjobb dolgok akkor történnek, amikor kilépsz a komfortzónádból. Menj el edzeni, növeli az önbizalmadat, meg tök jól motivál.
2021. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmi😥
2021. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Ideje volna összekaparni a tökeidet és kezdeni valamit magaddal. Nem gondolod?
2021. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Kellene h legyen célod ugyanis ha nemtudod hova tarts, nem fogsz jutni sehova.
2021. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!