Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme élnem, ha sosem...

Van értelme élnem, ha sosem leszek boldog?

Figyelt kérdés

Nagyon boldogtalan vagyok már évek óta. Rengeteget próbálkoztam, de néhány felszínes barátságnál többet nem tudok felmutatni. Mindig győzködöm magam, hogy majd csak lesz jobb is, de ez az értelmetlen reménykedés csak még rosszabb. Úgy érzem jobb lenne meghalnom, de néha elbizonytalanodom. Tényleg nem tudom mit csináljak :(


18l



2015. jan. 18. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Próbálkozz tovább!
2015. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az a legrosszabb érzés a világon, amikor reménykedek és próbálkozok, és újra csalódnom kell :(
2015. jan. 18. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Én már lassan 15 éve, hogy így élek, mégse fordult meg a fejemben, hogy emiatt öngyilkos legyek.


foglald el magad mással. Az élet túl szerteágazó, hogy 1 dolog miatt, amiben sikertelen vagy, eldobd az egészet és a másik 9999 dolgot!

2015. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szeretnél beszélgetni?:) Ha igen, nyugodtan írj.

L

2015. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha így ilyen fiatalon előre eldöntötted, hogy te sose leszel boldog, akkor nem is leszel.

Még gyerek vagy, alig történt veled valami, még az egész élet előtted van.

Lehet, hogy tök jó munkád lesz, ahol jó munkatársakra is találsz.

Vagy ha továbbtanulsz, akkor ott is találhatsz jó társaságot.

Szóval pozitív hozzáállás! Még nem maradtál le semmiről sem!

2015. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én csúnya vagyok, nincsen stílusom, nem vagyok határozott, döntés képtelen vagyok stb, szóval nekem sincsenek igazi barátaim mert tök gáz vagyok. és én már 28 éves vagyok
2015. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is élek, meg sem fordult a fejemben az, hogy nem kellene élnem. Pedig lenne okom siránkozni.
2015. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mire vágysz? Csak nem társra? Ez elég kemény dió,mert mi emberek nem tudunk túllépni a külsőségeken és válogatunk..
2015. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ne legyél hülye.. valaki a világon csak rád vár :) találd meg a benned rejlő szépséget :) a világnak szüksége van rád! fel ne merd adni :)
2015. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Én félvér vagyok így hát... Ami ezzel jár... Se lányok se ugymond semmi... Minden napom magányos..... Senkim sincs akivel beszélhetek...tudom milyen a helyzeted.... Irj ha akarsz beszélgetni (F)
2015. febr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!