Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiatalok, akik...

Vannak olyan fiatalok, akik be vannak zárkózva az utóbbi időkben, és nem mennek szinte sehova a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Vagy mostanában már nem jellemző ez, inkább csak múlt tavasszal volt ilyen amikor kezdődött a járvány?
2021. jan. 24. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
vírus előtt se mentem sehova
2021. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én alapból is ilyen vagyok, nem kell ehhez koronavírusos műbalhé se :) nem megyek szinte sehova.
2021. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Jelen. Bár nem tudom, mennyire releváns a válaszom, mert tavasszal sem féltem a vírustól, ahogy most se (el is kaptam október végén, nem volt semmilyen komoly tünetem és asszem még élek.) A vírus előtt sem jártam sehova sulin kívül, és most hogy online van, ez is kilőve, szóval itthon ülök egész nap.

16/L

2021. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én tavasszal sem zárkóztam be és most sem. Nem tudom honnan szedted hogy akkor ez menő volt.
2021. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
én eddig se mentem sehova, élettelen vagyok köszi heló
2021. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Én se zárkóztam be:) Most is járok edzésekre stb. Annyi, hogy a hideg miatt most nem annyit járkálunk..:/

Viszont most fogunk valamikor hb-t rendezni:D

19l

2021. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Alapból sem szoktam menni semerre, szóval kb semmi nem változott számomra.
2021. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Én majdnem mindig ilyen voltam
2021. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Korona előtt heti 3x konditerem. Szinte 100% elnyomtam a depresszióm az edzéssel, normálisan éreztem magam. Sajnos ez már a múlté, kezd megint előjönni...
2021. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!