Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek heyjulie...

Mi a véleményetek heyjulie Julcsiról?

Figyelt kérdés
Youtubon vannak videói, és máshol is munkálkodik. Szerintem fantasztikus ember, minőségi videói vannak és nagyon sokszor megnyugtatnak a videói, nagyon inspiráló.
2021. jan. 27. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is csodás ember, inspiráló sok tekintetben, fontos témák mellett szólal fel, viszont a videóit mostanában nem követem, kicsit unalmasnak érzem a mindennapokra :(

Néha-néha azért megnézek még egyet-kettőt, azok tetszeni szoktak, főleg a főzős, meg a kreatívkodósak, de régebben sokkal többet néztem.

2021. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte szerettem. Aztán a Párnacsata podcastben sok lett. Egyre inkább az lett az érzésem, hogy álszent. Annyira mondja mindog, hogy elfogadás, meg stb. Közben többször kibukott már, hogy ha valaki nem ért vele egyet, azt nem tudja elfogadni, megsértődik. Ez a SkipIntro podcastben csúcsosodik ki. Látványosan pofákat vág, megsértődik, ha valaki nem azt gondolja, amit ő. A Nekünk mit jelent a Harry Potter adásba is, kötekedik azon, amit Viki mond, hogy az nem úgy van .. De ez a mit jelent nekünk a HP, szóval Vikinek lehet úgy. Ott tartok, hogy amiben ő szerepel, az számomra nézhetetlen. A stílusais idegesít már, beképzelt, okoskodó. Az a baj szerintem, hogy nem nagyon kapott még őszinte negstív kritikát, inkább mindenki csak a s*ggét nyalja, ezért szerintem elszaladt vele a ló. A Gilmore Girlsről meg végképp nem mondhat senki olyat, amit ő nem úgy gondol, mert hajajj 😅
2022. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!