Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lehet azoknak akik már...

Milyen lehet azoknak akik már nem élnek?

Figyelt kérdés

Ti milyennek képzelitek el?

Annyira rossz hogy ezt mi még nem tudjuk.


Nekem pár napja halt meg a Nagymamám, ő az első olyan elvesztett családtag akivel rengeteg jó közös programunk volt, és mostanában állandóan ezek jutnak eszembe, és hogy olyan jó lenne legalább egy órára újból visszaugrani egy eseményhez. Akkor nem is gondoltam volna hogy egyszer ennyire vissza fogom sírni azokat a pillanatokat. Furcsa hogy Ő már tudja milyen, csak elmondani nem tudja nekünk.

Meg az is nagyon rossz hogy sokat szenvedett, és a vége felé már beszélni sem tudott nagyon. Úgy érzem még nem is fogtam fel teljesen hogy meghalt, amikor éreztem hogy hamarosan meg fog halni akkor szomorúbb voltam mint most amikor már nem él. Nem értem miért van ez...


2021. jan. 30. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekik már semilyen sajnos.
2021. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emlékezz vissza, hogy milyen volt neked a születésed előtt pl 2 évvel. Na, pont olyan lesz a halálod után, vagy azoknak akik már meghaltak. Szóval semmi, de még a semminél is kevesebb.
2021. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valojaban nem tudjuk.
2021. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért vagy most kevésbé szomorú, mert megszűnt egy nagy szenvedés. Hosszas szenvedés után sajnos megváltás a halál. Később majd előjön az űr még jobban.

Egyébként pedig szerintem neki már semmilyen és szerintem a semmi egyáltalán nem rossz dolog.

2021. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé élettelenek lehetnek a napjaik és az érzelmi életük is meglehetősen sivár lehet. Érzéketlenné váltak az idők folyamán.
2021. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!