Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy pasit...

Hogyan felejtsek el egy pasit ha minden nap látom a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van egy pasi aki tetszik de sajnos felesége van. Néha hülyéskedtünk egymással meg vigyorgott mikor meglátott és azt hittem én is tetszem neki. Egyszer azt is mondta, hogy lefeküdne velem. De ahogy telt az idő már nem is beszélt velem meg nem is köszönt. Én pedig sokszor róla ábrándoztam, hogy milyen lenne vele lenni stb. De rájöttem, hogy soha nem válna el így el kell felejtenem örökre.

Nehéz nem észrevenni mivel minden nap látom.

Gondolom ő csak egy kis szórakozást szeretett volna nem velem lenni.


Ő 40 éves és 29/N vagyok


2021. jan. 30. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nő vagy, kapd össze magad.

Munkahely eleve nem kupleráj, gondolj erre

2021. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfelejtened. Annyi a dolgod hogy nem barmolsz szét egy házasságot. Nem mellesleg az utolsó mondattal le is írtad hogy mire kellenél neki.
2021. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom idővel majd te is szeretnél férjhez menni, családot alapítani, nem pedig alkalmi kapcsolatra vágysz. Mivel ez a 40 éves férfi ahogy írtad nem akar elválni a feleségétől és csak szexre kellenél neki, próbáld meg ezt tudatosítani magadban, illetve amit a 2-es válaszadó is írt, nem érdemes és nem is erkölcsös más házasságát tönkretenni egy kaland miatt.
2021. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!