Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én féltem régen az RTL...

Csak én féltem régen az RTL Klub arculatától?

Figyelt kérdés
Most nagyon ki fogtok röhögni, de az van hogy ugye anno volt az RTL-nek az az arculata mikor van egy terem ahol adott emberek vannak és egy óriási kék szem figyeli a történéseket a falról. Ekkor lehettem kb 5 éves. Esküszöm valahogy nagyon féltem ettől az arculattól, olyan creepy volt nekem kicsinek az a nagy kék szem😂

2021. jan. 30. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Az RTL a legnagyobb szennycsatorna.
2021. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Való igaz. Egy tök kedves dallam megy, a mindentlátó szem hirtelen jön, és egy női hang suttogva mondja: "RTL Klub". Én ezt akkor alig 10 éves kisgyerekként úgy értettem a suttogás miatt: "Elítéllek...". Szóval nekem is hátborzongató volt. Voltak belőle óriásplakátok is a Zámbó Jimmy meg a Vágó röhögő/vigyorgó fejével, azon meg az volt a mottó alul a mindent látó szemnél: "Mindenki minket néz". Olyan volt, mintha az RTL figyelne minket. De én már akkor is csak a délutáni Rajzfilm Klub miatt néztem a Sailor Moon meg a Dragonball Z miatt. 😁
2021. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Valami félelmetes rajzfilm is volt, valami szellem is volt benne erre emlékszem. Nagyon féltem tőle, nem mertem wc re se menni. Nem normálisak ezek. De még nagyon kicsi voltam.
2021. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
😂😂
2021. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem az rtl-en ment, de most jöttem rá, h régen volt olyan. Ese, h 3 jóbarát és jerry. :'DDDDDD
2021. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Ami bennem nagyon megragadt az az amikor bejelentették Zámbó Jimmy halálát az RTL híradóba, ha jól rémlik Erős Antónia mondta be a hírt amikor néztem. A durva az, hogy akkor csak 4 éves voltam, nemigazán tudtam mi az a halál...

Pedig nem voltam Zámbó Jimmy rajongó, sőt ránézésre kifejezetten félelmetesnek találtam őt.

24/f

2021. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Húú én mindig akkor kezdtem el félni, mikor műsorszünet volt egy-egy szabályszegés miatt és jött az a fekete háttér fehér felirattal.. olyan nyomasztó volt gyerekként.
2021. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk én nem értem, hogy lehet híradót nézni, mikor ott van egy kisgyerek. Nem normálisak a szülők, komolyan mondom! 7 éves a lányom, de sose nézünk előtte híradót.
2021. jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le mindenkit,én mindenkinek zöldet nyomtam. (kivéve 1-2 választ de azoknál se nyomtam pirosat :/)
2021. jan. 31. 07:49
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 huhh nálunk minden este (szüleim nagyszüleimmel) leült az egész család a kanapéra megnézni a híradót. Való igaz velem sosem "tyütyüjkemütyüjkéztek"😅 Kérdeztem valamit,elmondták úgy ahogy van és kész. Emlékszem hogy 5-6 évesen már tisztába voltam a halál fogalmával. De végülis nagyon jó gyerekkorom volt annak ellenére, hogy sosem hittem azt hogy a világ vattacukorból,szivárványból,meg unikornisokból áll,hanem 7-8 évesen is tisztába voltam vele hogy a világban vannak akik lopnak csalnak hazudnak gyilkolnak. Egyébként nagyon is jó gyerekkorom volt, és utólag hálás vagyok ezért, mert nem szálltam volna be soha a fekete furgonba, amiért a bácsi azt mondta hogy sok cukorkája van otthon, mert mindennek ismertem az árnyoldalát⚡
2021. jan. 31. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!