Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gamerek, kockák nem érzik,...

A gamerek, kockák nem érzik, úgy hogy elpazarolnak egy csomó időt és pénzt az életükből?

Figyelt kérdés
Én magam is játszottam nagyon sokat még tinédzser éveimben(GTA, call of duty, far cry), de így vissza nézve bánom hogy inkább nem mentem el inkább haverkodni, csajozni. A gép előtt nem gyűjt az ember élményeket...

2021. jan. 30. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A gamerek, kockák természetesen ugy érzik, hogy életük legértékesebb tevékenysége!
2021. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Durva az akkor :D
2021. jan. 30. 22:58
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb élei voltak, és nem bánok semmit :)
2021. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem "haverkodni, csajozni" - esetemben pasizni - totál időpazarlás. Az emberek többsége baromi unalmas.
2021. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Milyen szar ugy, hogy most Covid idejen egesz jol jon, es emberek elotte is csinaltak. Most speciel eletmento zombiskodni.
2021. jan. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó nem tudom miről beszélsz
2021. jan. 31. 13:21
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A kérdésedben benne is van a válaszod. Nem érzik úgy!

Nekik ez az életük. Ha már van felesleges 30 percük akkor le ülnek a gép elé játszani.

Van egy haverom aki az utóbbi 10 évben csak a játékkal foglalkozott. Rá ment a fiatalsága, ott hagyták a barátai a barátnője és még csak most kezdte el be látni hogy talán kicsit túlzásba vitte. Most 30 éves. Kettő évig nem ült gép elé. Nem találta meg az élet célját ez alatt a 2 évben és inkább vissza ült játszani.

2021. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!