Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vidéki emberek ti hogyan...

Vidéki emberek ti hogyan élitek meg ezt?

Figyelt kérdés

Ha le kell ölni egy disznót vagy tyúkot nem sajnáljátok azt?

Kicsi kora óta nevelitek aztán egyszerűen leölitek. Milyen érzés?



2021. jan. 31. 01:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Te mikor elmégy a mekdánelcbe és betolod a vúper menüt eksztra sajttal, nem sajnálod az állatokat akiket azért öltek le hogy te kifinghasd 20 perccel késõbb?
2021. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De én csak fogyasztom azt. Nem leölöm. Persze támogatom ezzel a gyilkolását.


Az érdekel, hogy lelkileg nem megterhelő? Hiszen nevelte hónapokig foglalkozott vele... Én nem voltam kapcsolatban a mcdonalds os marhával.

2021. jan. 31. 01:39
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Valamennyire sajnálja de tisztában van vele hogy azért etette gondozta akár évekig hogy majd levágja a húsáért.
2021. jan. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tartom lelkileg megterhelőnek.
2021. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem vidéken nem juttok ek addig, hogy haszonállatok, nem kiskedvencek?
2021. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérünk tőlük,igaz ez nem vígasztalja őket,de mindegy.Sajnálom őket pár pillanatig,de azért vannak.Enni is kell,a bolti szarokat nem nagyon szeretem.
2021. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem nevelve vannak, csak etetve és egészségesen tartva. Nem olyan érzéseket táplálsz egy haszonállat irányába, mint egy házikedvenc iránt. Igazából szándékosan nem alakítasz velük érzelmi kötődést. Nem simogatod a tyukokat etetéskor, meg ilyenek.

Van néha kivétel, a mamámnak egyszer volt egy nagyon jófej kakasa, Frédi volt a neve, követte a mamát mindenhova és az ölébe is beült. Olyan volt, mint egy kutya, szelíd, lehetett simogatni is. Nem is lett levágva az a kakas, végelgyengülésben halt meg és el lett földelve. Ettől függetlenül a többi szárnyas ugyanúgy levesbetét lett nem sajnálta őket senki, finomak voltak. Amúgy az első vágása az embernek mindig nehéz, mivel maga tudat, hogy most megölöd az állatot nem kellemes, de mindent meg lehet szokni, ezt is.

2021. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én falun nőttem fel. Volt disznótor, tyúk vágás. De én nagyon sajnáltam őket. Többi gyerek élvezte nézni, és sose néztem. Főleg mikor a tehenüket vágták le, mert már nem adott elég tejet. Azt meg is sirattam. Persze tudom, hogy állszentség, mert én is eszek húst. De ha nekem kellene megölni az állatot, sosem ennék.

Egyedül a halakat nem sajnáltam valamiért, amit apám kifogott.

2021. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Kemény dolog ez, de mikor nőként látsz faluban herélést az is durva.

Pár éve meg szerintem még ma is sok helyen nincs szuri meg semmi, lefogták, azt kivágták a tökeit a disznónak vagy bikának.

2021. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Jobb mint éhendögleni. :)
2021. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!