Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meghal közeli hozzátartozó...

Ha meghal közeli hozzátartozó ki kell tenni fekete profil képet facebookon?

Figyelt kérdés
Vagy magamutogatás?
2021. jan. 31. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs olyan, hogy kell.

Ki, hogy , hogy érzi.

Nem feltétlenül magamutogatás, mert mindenkinek a szíve, joga.

Bár szerintem csendben is lehet gyászolni.

2021. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Sosem értettem ennek a lényegét. Én nem tettem ki eddig, nem is fogom. Facebookozni sincs kedvem olyankor. Valahogy nekem olyan idegen abba is belegondolni, hogy valaki nekiáll fekete képet keresni és meg azzal bíbelődik, hogy ezt kirakja..
2021. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
hulyeseg. semmi ertelme.
2021. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell??

Nekem ősszel halt meg mamám. Annyira megviselt, hogy nem volt kedvem beszélni senkivel, se facebookra felmenni. Semmi szükség nem lett volna olyan emberek részvétnyilvánítására akik alig ismertek minket. Nagyon közeli ismerőseim tudták, másokra nem voltam kíváncsi.

Kettessel teljes mértékben egyetértek!!

2021. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

3. vagyok az egy kis dolog hogy nincs ertelme, de szerintem ha egy olyan ember akit nagyon szerettel, rengeteg kozos emleketek volt, egyutt eltetek le az eleteteket elhuny, pont az az utolso dolog ami eszembe jut, hogy: jajj, kell valasztanom egy menci fekete hatterkepet, fel kell mennem facebookra, be kell illeszteni hatterkepnek mert kulonben milyan gyasz az meg hat tok cikiiiiii


ez szanalmas. nevetseges es szanalmas. borzaszto...


meg amugy is ki talalta ki ezt a f*szsagot? ez honnan ered?

2021. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Az egész fakebook a magamutatásról szól és az emberek hiúságára épül
2021. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem évekig egy fekete kép volt a profilképem.. Most akkor mindenki azthitte gyászolok? 😅

Egyébként nem kell keresni, én emlékszem úgy csináltam fekete képet hogy befogtam az ujjammal a kamerát😂

2021. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!