Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy mindenféle függőségre...

Az hogy mindenféle függőségre hajlamom van, minek lehet köszönhető? Van mèg így vki?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem magam hogy az egész életemet a függőségeim irányitják.


Kezdve attól hogy ma sem vagyok ónállo, igaz külön élek, de nagyban szüksèges a szülői támogatás pl egy lakásvásárlás is kilátàstalan teljesen egyedük.


Szovak anyagi függőség (de persze tanultam és diplomával sem élek meg csak honaprol hónapra),vagy szülőktől, ha lenne pàrom akkor meg tőle.


Aztán kapcsolatfüggősèg akármilyen rossz vmi, szakitani képtelen vagyok, mindig kivárom hogy a másik lépjen. Ha egyedül vagyok depresszios leszek egy idő mulva és magányos. Képteken vagyok boldogságra társ nélkül.


Aztán a szex függőség, ami miatt belemegyek olyan kapcsolatba is amibe ésszel nem kéne, de nem tudok/akarok nemet mondani rá, mert ugysincs barátom, akkor legalább egy szerető.


A cigiről ne is beszèljünk. Redukàlni tudom, de mintha életem se lenne és ha ez se lenne, ki sem bírnám.


Mindent összevetve teljesen megkötöznek ezek és ezek körül forog az életem.


Anyagiak miatt pánikban munkahelyen feljebb lépcsózni akarás(nem azért mert ugy érzem akarom, szeretném, tudom, képes vagyok rá, miért ne; hanem mert kell a pénz és pánik van)

Kapcsolatfüggések miatt hajlamos vagyok behódolásra, ami nagyban rontja csak a "poziciom", nem tudok egyenrangu fél lenni.

Laza kaocsolatban mák hogy pont tetszik a szeretőmnek, hogy nem tudok nélküle csak ugy lenni. A függésem.


Most kezdtem magam globàlisan elemezgetni.

És kezdek rájönni hogy én világ életemben csak muszályból teszek mindent, mert a függőségeim hajtanak de színtiszta erővel. (Pl enni is muszály meg kifizetni a rezsit is..)


Es ha még ezek az ambiciók jo felé terelnének, és haladást fejlődést okoznának, nem is lennék ugy rajta, de nem azt okoznak.



2021. febr. 4. 08:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Micsoda taktika, nekem is ezt kéne követnem.
2021. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ennek előzményei is voltak. Nem csak annyi amit leirtam
2021. febr. 5. 15:58
 13/20 A kérdező kommentje:

És a szerető is le van mondva pl a net miatt...

Nagyon gáz már a dolog..:(

2021. febr. 6. 19:59
 14/20 anonim ***** válasza:

Állj talpra. Tudod mi a rossz tulajdonságaid, már ez is jó.

Ezeken kell dolgoznod hogy jobb legyen és jobb legyél.


Írd fel milyen szeretnél lenni, mit tudsz tenni ezek ellen és próbálj változni.


Sok sikert

2021. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Meg éri csak légy kitartó és ne magyarázd meg azzal hogy te ilyen vagy, ez függőség nincs mit tenni, de van mit tenni. Valtozz minden változik, az élet helyzetek is, felnőttkent is. Tanulj meg önállóbb lenni, próbálkozz.
2021. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Beszéltünk erről.

A "párom"nem tud ebben segiteni.

En már nagyon tartok attol hogy akkorát fogok sérülni amit ki sem fogok birni.


Annyira rá vagyok kattanva es racionalisan meg tudom hogy vége lesz mivel alkalmi jeleztem neki hogy nem akarok csak rá fokuszálni önvédelemből.

De ugye ő jön ezekkel miert lenne vege ő ia csak engem akar stb.

De mondtam hogy mert racionalisan nezve ugyis vege lesz.nekem erre keszulnöm kell mert különben nem fogom tulélni.


Nem akarok függni!!!!és belehalok mar ebbe. En nem akarok egy férfitől függni soha!


De ő pont ellenkezőeket ir. Hogy nem kell ilyenre készulni meg stb.


Szoval pont ő nem tud nekem segiteni abban hogy "lekattanjak"rola.


Lassan totál kibukok idegileg már.

2021. febr. 13. 09:54
 17/20 A kérdező kommentje:

Ezek a függőségek olyanok hogy minél jobban nem lehet annál jobban akarom.

Ez maga az iszonyat!

2021. febr. 13. 09:55
 18/20 A kérdező kommentje:

Es mondta szabad vagyok. Nem kell a kapcsolati kinokkal szakitassal vergődnöm. Probáljak ne arra asszocialni. Hanem eljem meg ami van.


Es pont ez is tart a függésben hogy tudom hogy nem lehet amit fentebb irtam.

2021. febr. 13. 10:40
 19/20 A kérdező kommentje:
Azaz mivel nem kapcsolat igy szakitas sincs :D ő nem akarja hogy vége legyen. Nem azt keresi.
2021. febr. 13. 10:43
 20/20 A kérdező kommentje:

Szoval szerinte ne vetitsem előre hogy vége meg kinlodás lesz.

A boldogságot vetitsem, azt vàrjam.

(Addig meg a net kapcsol ki amugy ahelyett hogy normalis napjaim lennének. A masik függőség segit csak ahhoz hogy az egyiket tuléljem)

2021. febr. 13. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!