Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél, ha rajtad...

Mihez kezdenél, ha rajtad kívül az egész világon mindenkinek szinte teljesen megszűnne az önálló akarata?

Figyelt kérdés

Az emberek eljárnának dolgozni, végeznék a kötelességeiket, de csak biorobotként. Kivéve téged. Társadalmi értelemben nem lennének korlátaid, bármit megtehetnél következmények nélkül. Úgyis egy határozott felszólításra is engedelmeskednek neked.

Másrészről nem lehetnének valódi kapcsolataid, barátaid, nem tudnál igazán beszélgetni, nevetni senkivel, mert rajtad kívül senki nem értené, mit jelentenek ezek a dolgok.

Hogyan kezelnéd a helyzetet?



2021. febr. 4. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Mivel bármit megtehetnék velük, ezért lennének barátaim is, mivel ezt parancsolnám nekik. Olyan dolgokat tennék, amikért már gondolati szinten is el lehetne ítélni.
2021. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamar besokallnék. Magányos lennék a sok "robot" között.
2021. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A többiek felszabadításán dolgoznék :)
2021. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Képességeikhez mérten engedelmeskednének, de mivel a döntéshozó képességük visszamaradott lenne hozzád képest - a barátság pedig döntés kérdése is - legfeljebb csak utánozni tudnák a baráti viselkedést valamennyire, ha elmagyarázod, hogyan kell.
2021. febr. 4. 15:04
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az tokeletesen megfelel.
2021. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Először lehet, hogy állatmentésre terelném őket 🤔
2021. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hamar depressziós lennék, mert elveszíteném a szerelmemet, a családomat, a barátaimat.
2021. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Én lennék az Atya, és megvalósítanám az Equilibrium - Gyilkos nyugalom c. filmet. 😀
2021. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az nekem is tetszett. :D
2021. febr. 4. 16:59
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Már most "robot" az emberek többsége. Csak nem te vagy a főnökük. :D
2021. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!