Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem tudom mért, Életembe 2...

Nem tudom mért, Életembe 2 szer ettem Ananászt, és lehet ez volt az utolsó. Egyszerűen Marja az egész szám, és nyelvem. Csíp is meg utána hasogat az egész szám. Mindenkinél ilyen nem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az Ananászt,de ez nagyon fura 2 ra. Olyan mint ha chilit ettem volna.

Nálatok volt már ilyen?

És szerintetek ez miert van?

Köszönöm a Válaszokat előre is.


2020. szept. 7. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen érzékeny vagy rá. Nekem a ribizli csípi a nyelvem, nem is bírom önmagában megenni.
2020. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Az ananaszban van egy enzim a bromelain, ami fehérjéket bont le emiatt tapasztalja nagyon sok ember, hogy a friss ananász marja a száját
2020. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Valaki erzekeny ra.

Esetleg ne friss, hanem konzerv ananaszt egyel, abban viszont a cukor sok.

2020. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Az a vicc, hogy a valóban friss, 1-2 napos ananász pont nem okoz ilyen problémát csak a hetekkel korábban éretlenül leszedett, majd Európába szállított.


Kérdező, amúgy nagy eséllyel allergiás reakciód van rá amellett, amit a 2-es mondott.

Ne egyél ananászt

2020. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is marja a számat.
2020. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vantel ***** válasza:

Ha éretlen ,erősen marja a szám.

Ha túl korán szedik le majd látszólag beér akkor is marja.

2020. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Allergiás vagy rá.
2020. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem eszem Ananászt. Tegnap este ettem, de úgy fájt a Hasam, meg a szám, meg kicsit duzzadt volt a nyelvem. Reggelre meg hasmenésem lett. Akkor elfelejtem az Ananászt. Köszi a válaszokat mégegyszer. További szép napot.
2020. szept. 8. 07:01
 9/10 A kérdező kommentje:
18 hónapos baba anyukája. ☺
2020. szept. 8. 07:01
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
2020. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!